Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość Boska z awatarem
Dzień dobry 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Luizkaaaa :) Gdzieś ty się podziewała? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu w dzień wolny jestem mniejszą służbistką,więc i emocji więcej.;-) Widzę,że w trasy wszyscy ruszyli naprawdę,tylko skąd tyle wolnego mają?A ja bym Leśmiana posłuchała z taką chęcią,PSuju słyszysz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Luiziu no sama widzisz,że jesteś tu niezbędna po prostu.Co ja będę o tęsknocie za tobą,jak mnie naftowy przebije i tak.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo nieeeee!!!!!!!....:-(:-(:-( PSuju dlaczego ty po innej łące z tą poezją chodziłeś????😭Raczę się po czasie twoją szczodrością,przygryzając wargę.Dziękuję za przypomnienie tej poezji.👄👄👄 Słonie,Luizy....no co tak zdechł kanarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inspiracja.👄 PROŚBA Zrób coś, abym rozebrać się mogła jeszcze bardziej Ostatni listek wstydu już dawno odrzuciłam I najcieńsze wspomnienie sukienki także zmyłam I choć kogoś nagiego bardziej ode mnie nagiej Na pewno mieć nie mogłeś, zrób coś, bym uwierzyła Zrób coś, abym otworzyć się mogła jeszcze bardziej Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś, Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś I choć nie wierzę, by mógł być ktoś bardziej otwarty Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz. Wojaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O słoń,a ja taka lityczna....czekaj niech się okryję.:-) No jak szyb to zero romantyki,chociaż był jeden z Tychów,który za serce do dziś łapie.;-) Sorry,za taką obecność od dzwonu.To nie mój czas na neta.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście,że po pracy tak rzadko się widzimy.:-) Słoniu,a ty jaką poezję lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj więc w tomiki czym prędzej.Zobacz jakie emocje można przekazać.;-) Można kochać jednocześnie nawet jasnorzewską i slipknot.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniku poszukaj wersetów poza obowiązkową lekturą szkolną ;) Moc mają czasami większą niż tysiące obrazów ;) ...i w tej romatycznej nucie życzę Wam uniesień duchowych i cielesnych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
poezja zyja na lakach, ale zeby tak do kuchni pojsc i jakies chociazby najmniejsze calusne sniadanko dla fridzi przygotowac.. to nie..... ech.... zycie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psu na słońcu długo siedzi i w dekiel mu wali/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×