Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

dwa caluski.. a masazu jak nie bylo, tak nie ma 😭 i wszyscy mnie zewszad wyganiaja.. i nikt mnie nie kocha 😭 .. utopie sie we wlasnych lzach.. i nigdy juz nie pocaluje twojej traby 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi lepiej :) ... buziaczek w trabe .. ale zniz troszke.. no prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak prooosze.. to proooosze.. dlaczego musze ja to robic. nie mozesz znizyc sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie.. myslalam, ze nigdy na to nie wpadniesz :) czy wszystkie slonie sa takie niedomyslne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie widze.. nie jest to pozadany objaw :P tylne nogi rozlozone... przednie tez.. pollezacy.. przeciez to szczyt rozleniwiena.. a tymczasem to ja jestem leniwa.. tez cos... i takim wielkim sloniem mam sie zajac? :Psama? :P jak potrzebne wsparcie, to zadnej kolezanki nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde? .. nie oszukujesz? wcale nie jestes takim malym slonikiem.. calkiem spory z ciebie slon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet lepiej, bo zamierzam sie obsunac obok.. posun sie.. koniec rozwalania. tez jestem zmeczona.. rob miejsce.. piosenka na dobranoc w perpetulowie.. aaaa.. aaaaa.. trabo ma 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiem. do moteliku jacka nie ciagam 😴 umowa barterowa nic o tym nie wspomina 😴 posun sie i nie gadaj.. 😴 ... podaj trabe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powtarzaj, tylko podaj trabe.. przeciez nikogo oprocz nas nie ma 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miales sie posunac i juz nie gadac.. bo cie potraktuje skorpionim jadem i naprawde odpadnie. zostaniesz sloniem beztrabalskim ;) jak mowie, to wiem.. dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.👄👄👄👄👄👄👄Myślałam,że tu pustki,a tu niespodzianka i macanie trąby po nocy.:-)Frido,próbowałaś na jej grać?Wiesz,że zamykając jedną dziurkę palcem inny dźwięk wydobędziesz?:-D Imieniny obchodzą:Wyszesław, Wilhelm, Medard, Maksymin, Seweryn, Herakliusz, Medarda, Maksymina, Dobrociech.Najserdeczniejsze wszystkim.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry motelikowo ;) sniadanko ekstrasowe.. swiezutkie i pachance 👄 haja, no wiesz... grac? nie zauwazylam drugiej dziurki ;) ta ktora widzialam byla zatkana.. chyba katarem. biedna.. malutka zatkana dziureczka. mam nadzieje, ze do dzisiaj juz jej przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz frido,po zmroku ciężko ci było wypatrzeć. Słoniu się zasmarkał?Biedactwo.Jeśli moje życzenia zdrowia coś pomogą,to ich nie żałuję.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje.. po zmroku nawet cos, co byc moze nie jest katarem wyglada na katar. szczegolnie dla krotkowidza ;) biedaczek.. w kazdym razie traba byla zatkana. to wiem z cala pewnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×