Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 tyg noworodek podnosi główkę na sekundę nie za wczesnie?

Polecane posty

Gość gość

jak leży na brzuszku zaraz opuszcza, jest silny czy może to świadczyć o wzmożonym napięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy chyba noworodek na chwilę podnosi główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka w trzeciej dobie położona na brzuch przez polozna podniosła głowę i rozejrzala się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sobie daruj, tak, wszyscy wiemy ze masz geniusza noworodka :D i nawet nie próbuj się maskowac, że się martwisz, tylko po prostu chciałas się dowartościowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od dziecka, to że noworodek jest silny i podnosi główkę nie musi oznaczać od razu niczego złego. moja bratanica i bratanek od urodzenia praktycznie podnosili główkę, mają teraz po 4 lata i rok i wszystko z nimi jest w porządku. ale wiadomo że jak masz wątpliwości to przy wizycie u pediatry warto poruszyć tą kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tez po porodzie juz podnosił głowe a teraz ma 7 mcy i nie siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też! Po porodzie kilka dobrych sekund głowę podnosił, aż się położne dziwiły. A usiadł, jak miał 8 miesięcy ;) Chodził za to bardzo szybko - bo jak miał 11 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko podnosiło od początku i dłużej niż na sekundę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od tej co się rozejrzala, usiadła całkiem sama jak miala rok dopiero a teraz ma 15 i samodzielnie nie chodzi, tzn chodzi z pchaczem, za rękę czy zrobi tam 3-4 kroki ale tylko jak jej kaze :D także później roznie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak biorę synka na ręce w pozycji pionowej żeby mu się odbiło to tez podnosi na chwile główkę, i nie wiem czy to jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzmożone napięcie to stale zaciśnięte piąstki, prężenie, asymetria ułożeniowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde dziecko rozwija się w swoim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne, kazde dziecko rozwija sie w swoim tepie, nie ma za wczesnie. za wczesnie jest jak rodzice sami np.sadzaja dziecko,podpieraja poduszkami, prowadza za roczki a nozki sie gna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko , jak nabardziej normalne. Moja córka leżąc po narodzinach na moim brzuchu , podniosła wysoko głowę i nikt nie liczył ale mam wrażenie że to było kilka sekund, położne się śmiały że mała ocenia czy dobrze trafiła :D. Syn mojej koleżanki miał kilka dni jak podnosił główkę . To są normalne odruchy. Im mocniesze ma dziecko mięśnie karku tym szybciej uniesie główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeee
Mój ma 3 tygodnie i podnosi na 3 4 sekundy albo kiwa ta głową śmiesznie:) To normalne córka tez tak miała i nic jej nie jest. Powinnaś się cieszyć a przede wszystkim jak Cię coś martwi pytać waszego lekarza pediatry bo my tu nie widzimy w jaki sposób on te głowę podnosi czy w prawidłowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma nastraszyła mnie właśnie wzmożonym napiciem, choć prócz tego że dziecko podnosi główkę nie zauważyłam innych niepokojących sygnałów, niektórzy ludzie lubią straszyć innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×