Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co pomoże mu dojść

Polecane posty

Gość gość

jako osoba zapobiegawcza, po ostatnio spędzonej nocy z facetem, nurtuje mnie pytanie, co ja mogę zrobić lub jakich środków użyć żeby pomóc mu dojść. nie żebym narzekała na długość stosunku, ale najnormalniej w świecie on się męczy, a dojść nie może, mimo że był podniecony i obojgu nam było bardzo dobrze. podchodziliśmy 3 razy i za każdym razem brak mu już bylo sił żeby kochać się dalej. w różnych pozycjach, oralnie też. po tych trzech razach poszliśmy spać i po dłuższej przerwie, nad ranem chciał się kochać znowu i wtedy za czwartym razem doszedł. kochaliśmy się w prezerwatywie, durex classic i może powinnam mu zaproponować używanie tych super cienkich, albo innych środków, żeli dla zwiększenia jego doznań... za wszelkie rady z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pi*r*olnij sie w czajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomoge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech przestanie się masturbować. Dwa dni absencji i będzie śmigał jak prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym tak jak on ja raczej jestem szybkostrzelny nie zawsze ale długo nie wytrzymuję więc najpierw walę konika tak na 2 godz przed potem jak to wieczór dwa drinasy i wtedy jest dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie popadajmy ze skrajności w skrajność i zostawmy prawiczków w spokoju. tak jak mówiłam dla mnie to nie problem, co najwyżej może mi obniżyć samoocenę :P bo przez chwilę sobie pomyślałam że może go nie podniecam dostatecznie... ale tylko przez chwilę. ślepa, głucha ani mało spostrzegawcza nie jestem, żeby nie być pewna że było mu dobrze. co robił 2h przed, nie wiem ;), więc może... piliśmy niewiele, ale faktycznie też coś piliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wprowadzilismy do zwiazku obcego faceta i on wlasnie zwiekszyl podniecenie i silniejszy seks w naszym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×