Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość groomer

Szukam chętnych na wyjazd do Valencji na stałe wspólne nowe życie

Polecane posty

Gość groomer

Witam Szukam chętnej osoby lub małżeństwa które chcą wyjechać z tego Kraju na stałe i zacząć życie na nowo. Planuje wyjazd do Valencji w Hiszpanii maksymalnie do końca czerwca br. Nie wyjeżdżam z Polski na stare lata żeby się dorobić jakiegoś majątku tylko mam na uwadze że za 17 lat dostane emeryture z Zusu 780 zł po 23 latach ciągłej pracy w Polsce , jeśli w ogóle zus będzie miał co wypłacać za kilka lat ? Druga strona to spokojne życie a nie dorabianie złodziei w białych kołnierzykach czyli skarbówki , zusu i innych krwiopijców. Ciągłe kontrole i szukanie dziury w całym bo każdy przedsiębiorca w Polsce w oczach urzędników to złodziej i oszust i tylko patrzą co by jeszcze nam wymyśleć żeby nas ograbić.... Tu się nie da normalnie żyć i powinienem się zawinąć 20 lat temu ale myślałem że jutro będzie lepiej a jutra tu nie ma Co rano wstaje i słyszę że od jutra kasy fiskalne dla fryzjerów i szewców ale nie dla notariuszy czy adwokatów co zarabiają po 100 tys miesięcznie potem słyszę a to że podatek od podatku będzie a to że OC droższe że paliwo za tanie i cenę trzeba podnieść w Polsce i tak wkoło więc postanowiłem ze nie dam się już okradać naszemu kochanemu Państwu i wole zostać ewentualnie żebrakiem za granicą niż tak tu żyć dalej. Z tego wszystkiego przez te lata to tylko udało mi się córce zagwarantować jakieś normalne życie kupiłem jej dom, samochód teraz jest na swoim ma męża niech pracuje na nią a ja muszę zadbać od nowa o siebie ale już nie w Polsce na pewno. Wiem ze podatki w innych krajach są też i to dużo większe ale sama wiesz że pomimo to stopa życiowa jak masz pracę stabilną lub fach w ręku jest niewspółmierna Jestem zmęczony życiem w tym kraju i uważam że marnuje tu czas i swoje umiejętności na które poświęciłem majątek i lata pracy. Ja planuje wyjazd do Hiszpanii ale wiem że z pracą tam jest tam bardzo ciężko nie znając jeszcze języka na dodatek to szanse przeżycia są bardzo małe. Ale chcę wyjechać z żoną i założyć własny biznes który tu w Polsce prowadziłem przez wiele lat i znam się na tym jak mało kto – są to usługi Groomerskie czyli salon dla psów i kotów - ja jestem groomerem z certyfikatem unijnym i dyplomem w Polsce miałem dwa salony i wiem że te usługi w takim kraju jak Hiszpania są dość dobrze płatne i nieograniczone sezonowością jak w Polsce z uwagi na okres zimowo jesienny. Mając fach w ręku daje większe szanse na utrzymanie zdecydowanie. Planuje wyjazd do Valencji lub Alicante bo mam tam osobę która tam mieszka od lat i pomoże mi w załatwianiu wszystkich formalności urzędowych i innych spraw związanych z zamieszkaniem i wynajęciem lokalu pod moją działalność. Chętnie weźmiemy kogoś z sobą kto myśli podobnie i wspólnie z nami wyjedzie i trochę doinwestuje ten start na obczyźnie bo wspólnie jest raźniej i koszty są mniejsze choćby na początku. Nie mam zbyt wiele gotówki potrzebnej na przeżycie pierwszych miesięcy i to mnie trochę ogranicza ale kilka tys euro mam i mam również dużo zainwestowane w sprzętach i wyposażeniu całego salonu około 8 tys euro które zabieram z sobą. Jeśli masz jakiś wkład około 40-50 tys zł możemy ciebie zabrać z nami i spróbować zacząć życie od nowa. Pracy starczy dla każdego bo planuje przy salonie robić usługi wyprowadzania psów i może przedszkole dla piesków a jeśli uzyskamy dotacje dla nowych firm to także sklep zoologiczny. Jeśli jesteś zainteresowana to pisz na e-mail groomer.partner@vp.pl Pozdrawiam Jarek z Beatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×