Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z TW w sutannach ??? Są pod ochrona Wolski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu cenzura pisowska ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj stara modelka bez związku >> zmień dilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Przecież do dziś nie wiadomo KTO nie kazał internować KACZYŃSKIEGO Jarosława??? :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co IPN znajdzie w domu Jaruzelskiego? Prokurator z pionu śledczego IPN myszkuje. Która "chałupa" pod lupę w następnej kolejności? Porządki w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeehhhhh smutne to, jak Polacy afiszuja się i mowia o milości do Boga, a z drugiej strony grzebą w sprawach, które powinny byc ujawnione dopiero po jakiś 50 latach i to przez historyków, a nie politykow. Mściwość, nienawiść to ślepy zaułek. Kto czym wojuje od tego ginie, mowi stare powiedzenie ps Przy okazji chcę podziękować prezydentowi i Szydło za TAK dużą podwyżkę emerytury. To raptem 5,- zl. /słownie pięć złotych/ , ojjjjj poszaleję . Nie ma to jak DOBRA ZMIANA :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tych zasadach prokurator z IPN może wleźć do każdego mieszkania , a nuż cos znajdzie ... :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" a z drugiej strony grzebą w sprawach, które powinny byc ujawnione dopiero po jakiś 50 latach i to przez historyków, a nie politykow. " x oczywiście a do tego czasu powinna obowiązywać "zatwierdzona przez oficjale autorytety" wersja prawdy i nikt nie ma prawa ujawniać kłamstw ubeckich kapusiów tylko trzeba ich wielbić. to jest dopiero "zniewolony umysł" żeby mająć możliwość poznania prawdy za wszelką cenę wybierać kłamstwo byle "zgodne z linią władzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne te przeszukania, najpierw u Kiszczaka, teraz u Jaruzelskiego?! Manipulacja sięga zenitu. Najlepiej stworzyć zamieszanie, bałagan, aby pózniej zaatakować przeciwnika i odwrócić od siebie uwagę, będąc samemu "umoczonym". :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przecież do dziś nie wiadomo KTO nie kazał internować KACZYŃSKIEGO Jarosława??? " x jak to nie wiadomo, ja nie kazałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziwne te przeszukania, najpierw u Kiszczaka, teraz u Jaruzelskiego?! " x no pewnie że dziwne. przecież ubeckie dokumenty powinny sobie spokojnie leżeć w ubeckich szafach i być wykorzystywane wtedy gdy ubecy tego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziwne te przeszukania, najpierw u Kiszczaka, teraz u Jaruzelskiego?! Manipulacja sięga zenitu." x masz gnoju tupet, żeby ośmielać się pisać o manipulacji w przypadku ludzi ktorzy po prostu chcą poznać prawdę a nie fałszować historię i bronić ubeckich kłamstw podczas gdy dokumenty opisujące prawdę są przez dziesiątki lat tej niby "demokratycznej i wolnej" III rp ukrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bp Pieronek o teczkach Bolka: nachalne oskarżenie, obrzucanie błotem. To jest dla mnie niezrozumiałe, ja w takim państwie nie chcę żyć cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd 'Niech ci, którzy rzucają kamieniami w Wałęsę..." - A niby dlaczego? - odpowiedział Pieronek. - Ja mogę zabrać głos, ale osobiście, a nie jako Kościół. Jestem z wykształcenia prawnikiem i jestem uwrażliwiony na to, że prawo powinno być zachowane zawsze i wszędzie. Lech Wałęsa został osądzony i uniewinniony, to jest akt prawny i trzeba się go trzymać. Jeśli ujawnia się dodatkowe dokumenty oskarżające go i publikuje się je bez dawania oskarżonemu czasu i możliwości na zapoznanie się z nimi, bez sprawdzenia, czy są one autentyczne czy podrobione, to jest nie w porządku. ' cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd 'Mówi się: opinia publiczne tego żądała, ale tłum zawsze będzie chciał krwi. Jeżeli nawet Wałęsa współpracował przez te 6 lat na początku lat 70., a potem skutecznie wybawił Polskę z komunizmu poświęcając swoje życie i życie swojej rodziny, to jeżeli ktoś rzuca w niego kamieniem, to niech spojrzy w swoje sumienie - mówił bp Pieronek.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej ... http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,19696444,bp-pieronek-o-teczkach-bolka-nachalne-oskarzenie-obrzucanie.html#BoxNewsLink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac kk gra w dobrego i zlego policjanta bo przeciez nic nie wiadomo po 4 latach tłustych moga przyjśc lata .... ??? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie to se możecie nawet kapliczki z wałęsą stawiać i modlić się do niego. natomiast rozumni ludzie chcą po prostu znać prawdę a nie wielbić bolka bez względu na to czy był kapusiem na usługach ubecji czy nie był. stworzyliście sobie bożka i w histerię wpadacie dlatego że inni nie chcą się do niego modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz PiS ma wladze , wiekszośc w Sejmie i Senacie, prezydenta więc co stoi na przeszkodzie w PRZEPROWADZENIU LUSTRACJI ??? "prosty lud" ma dosyć lustracji wybiorczej według potrzeb politycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" wybawił Polskę z komunizmu" x jeszcze na kolana padnij przed swoim wybawicielem, bałwanie jeden. tak "wybawiał" jak ubecja zaplanowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś stworzyliście sobie bożka i w histerię wpadacie dlatego że inni nie chcą się do niego modlić. > a może tak konkretniej o kogo tobie chodzi. kto sobie stworzyl bożka jak mowisz ? bp Pieronek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"teraz PiS ma wladze , wiekszośc w Sejmie i Senacie, prezydenta więc co stoi na przeszkodzie w PRZEPROWADZENIU LUSTRACJI ???" x a jest sens robienia teraz lustracji skoro większość których można by lustrować już na emeryturze albo w grobie? 20 lat temu to lustracja sens miała a teraz to co, trupy i emerytów mamy lustrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden biskup wiosny nie czyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > zawsze jest sens. lepiej późno jak wcale !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a może tak konkretniej o kogo tobie chodzi. kto sobie stworzyl bożka jak mowisz ? bp Pieronek ? " x a konkretniej to ci wszyscy kretyni którzy kwiczą jak zarzynane świnie na każdą informację o tym że wałensa donosił do UB. ci których nie obchodzi jaka jest prawda tylko żeby im "świętości" nie szargać bo se jakąś nową religię stworzyli z bogiem wałęsą na czele i "czucie i wiara" silniej mówią do nich niż "mędrca szkiełko i oko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz dyżurny Brudziński (ksywa Jojo) powie, że to prywatna opinia biskupa, a to się nie liczy - chyba że ten z Torunia to taaaak a jakże !!! Biskup Pieronek czy Gocłowski to niestety ten gorszy sort ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×