Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość wl
Kulisy rządowych lotów – alkohol, dobra zabawa, a za sterami mógł usiąść, kto chciał [Nie zdziwiłem się tym, że podczas lotu do Smoleńska kokpit się nie zamykał, a pasażerowie rozmawiali z pilotami. Tak samo wyglądały rządowe loty w latach 90-tych. Jest jednak pewna istotna różnica, która przyczyniła się do katastrofy – mówi Marek Kossakowski, były dziennikarz. Anna Dryjańska: Opowiedz mi o rządowym locie, który szczególnie zapadł ci w pamięć.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przeczytać, polecam ... http://natemat.pl/177325,marek-kossakowski-wspomina-lot-z-ministrem-bartoszewskim-pilot-rzadowego-samolotu-pozwolil-mi-usiasc-za-sterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;45 wiekszosc polityków tych starszych to sieroty po PRL z kazdej opcji politycznej ,taka była historia i kazdy z nich ma cos do czego mozna sie doczepic jak bardzo sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze proponuje tekst 6 lat temu zwolennicy PiS obrzucili Kuczyńskiego błotem. Po ujawnieniu nowych nagrań z Tu-154 okazało się, że miał rację [Waldemar Kuczyński z pewnością nie jest ulubionym publicystą wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Na ich niechęć zasłużył nie tylko krytyką polityki posła Jarosława Kaczyńskiego, ale też zdecydowanym powtarzaniem, że przyczyną katastrofy smoleńskiej były naciski polityczne na pilotów.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Po blisko sześciu latach od występu u Tomasza Lisa oraz ujawnionym właśnie przez TVN24 nowym nagraniu z ostatnich 38 minut lotu do Smoleńska okazuje się, że Kuczyński miał rację. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuukkii
thx84delta dziś Kaczyński jest jednym z najbardziej konsekwentnych i skutecznych polityków w historii III RP >>> Wolne żarty. Na czym ta "skuteczność" Kaczynskiego polega? Czy na tym, że 7 czy 8 razy przegrywal wybory pod rząd ? ;) JK to polityk konfliktu. Wiemy jakim JK był premierem, jego ciagła walka z wszystkimi Polakami i nie tylko Polakami pogrążyła go, jak również narzucanie nam IV RP Pamiętamy jak to było z koalicją PiS-LPR-Samoobrona. Koalicja KGL to była spółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością i kompletny brak zaufania. To koalicja z rodzaju wilk - owca - niedźwiedź Chcieli jedną łodzią przeprawić się na drugi brzeg rzeki i gdyby ten brzeg osiągnęli ..... to wiemy co by się stało Misja Kaczyńskiego, polegająca na uzdrowieniu państwa ze skazańcami z Samoobrony i ogolonymi zadymiarzami z Młodzieży Wszechpolskiej to kpina. Teraz co wyprawia JK widzimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JK w normalnym kraju, za flirt ze Staruchem, kibolami, Wszechpolakami i innymi tzw. narodowcami siedziałby z nimi w pierdlu i to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumie kum
thx84delta dziś x Ty nie wiesz co mowisz, albo tobie placa za te brednie ktore piszesz. Czy warto sprzedawac się za kilka groszy? :P Co do Kaczyńskiego to jak silnym mentalnie trzeba być człowiekiem, żeby samemu siedząc w ukryciu wypuścić swoje kukiełki na front wyborów. I te kukiełki zdobywają dla niego urząd prezydenta i premiera czyli pełnię władzy. Po zdobyciu władzy są wierne swojemu panu i nie zrobią niczego bez jego wyrażnej aprobaty. Kto tak potrafi? A tak na marginesie- Jarku czy takie działanie to nie jest Stalinizm??? Cały naród widzi jak wszystko się kręci wokół jednej osoby, To jest jawna dyktatura. Co nas czeka w niedalekiej przyszłości? Strach pomyśleć. To jest człowiek mściwy i zrobi wszystko żeby upokorzyć swoich przeciwników. Los narodu nie jest dla niego sprawą pierwszoplanową. Zresztą był premierem to każdy widział co potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po katastrofie smoleńskiej ( którą niby tak przeżywa do dzisiaj), nie przeszkadzało mu wystartować, w kilka dni po tragedii smoleńskiej, w wyborach prezydenckich (na pozycje brata) w celu zemsty i zwalczania władz parlamentarnie wybranych. O co malo by mu się udalo, bo wyborcy pomylili kondolencje z karta wyborczą. Do dzisiaj prowadzi polityke na trumnach smoleńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczka dziwaczka
thx84delta dziś Naiwność, niezrozumienie materii w bardzo wielu powyższych wypowiedziach jest niebotyczna smiech.gif >> Jeżeli jestes tak zorientowany w polityce i wielbisz Kaczyńskiego to moze uświadom nas i odpowiedz na proste pytania: Dlaczego teczka największego opozycjonisty lepszego sortu jako jedyna była sfałszowana, a wszystkie pozostale nie? Dlaczego jako jedyny „opozycjonista’ uniknął internowania w stanie wojennym? Co bracia uzgodnili podczas tajnych obrad w Magdalence i przy okrągłym stole? Dlaczego byl największym orędownikiem Bolka na stanowisko prezydenta? Dlaczego otacza sie resortowymi towarzyszami którzy zwalczali opozycje w czasach PRLu? Co robił, i gdzie byl jak "Komoruski", Niesiolowski, Michnik, Kuron, Rulewski siedzieli w więzieniach za to, żebyśmy mogli sobie dzisiaj wymieniać swoje poglądy bez obawy, ze do naszych drzwi zapuka rano bezpieka? Co robił gdy "żyd" Michnik wraz z innymi protestowali przeciwko wpisaniu do konstytucji kierowniczej roli PZPR i wiecznej przyjaźni ze Związkiem Radzieckim. Dlaczego wykorzystuje UBeckie metody do zwalczania opozycji? Za jakie zasługi Bierut podarował ekskluzywna jak na owe czasy wille na Żoliborzu? Za jakie zasługi bracia robili zawrotna karierę w komuszej kinematografii? Jaki wplyw na przyszle postawy mial wujek enkawudzista, ktory jako szef naczelnego sadu wojskowego w okresie stalinizmu byl w powojennej Polsce odpowiedzialny za brutalne represje i czystki w wojsku? Będziemy wdzięczni za rzeczowe odpowiedzi ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy kolejny "SUKCES " pRezydenta Dudy i Beci Szydło. To jest ta obiecana 'dobra zmiana' i polityka PiSu Amerykanie i Niemcy mówią "nie" bazom NATO w Polsce. [1. W Polsce nie powstaną bazy NATO - informują USA i Niemcy 2. Resorty obrony odniosły się do pogłosek podczas konferencji GlobSec 3. O zwiększenie obecności NATO w Polsce zabiega Witold Waszczykowski]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwa Alechina
thx84delta dziś > idź uświadamiać dzieci na kafeterii na innych topikach, tutaj ludzie wiedzą swoje ;-) a twój wpis nie odkrywa absolutnie niczego nowego a z ciebie nie robi ciekawego obiektu do dyskusji , przybierasz postawę wiekowego mędrca co zna meandry polityki a w gruncie rzeczy masturbujesz się pod tezę że polityka to zawsze było i będzie sk*******ysyństwo, otóż powiem ci tylko tyle że były takie czasy że istnieli mężowie stanu i ludzie z wizją która to wizja była wizją optymistyczną a nie bolszewicko narodową kloaką jaką teraz nas karmią ludzie pełni nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumie kum
Powstaliśmy z kolan dzięki polityce PiSu Brawo PiS :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwa Alechina
a ton wyższości zachowaj na topik shatyna, tam masz pełno kretynów nie rozumiejących polityki, posługujących się zbitkami myślowymi i stereotypami w rodzaju "mosiek", "koryto" itd. Proponuję ignorowanie takich bytów na tym topiku by nie podbijać popularności zwolennikom dobrej zmiany. Zawsze mogą sobie swój topik kloaczny założyć i tam wielbić człowieka który ich nie szanuje i pluje im w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
spluwa Alechina dziś x Proponuję ignorowanie takich bytów na tym topiku by nie podbijać popularności zwolennikom dobrej zmiany. Zawsze mogą sobie swój topik kloaczny założyć i tam wielbić człowieka który ich nie szanuje i pluje im w twarz x To mi wystarczy. Właśnie PRZECIWKO TAKIM osobom jak ty, jest PiS i ja na ten PiS głosowałem. Kaczyński nie pluje mi w twarz. Czekałem od wielu, wielu lat, na sukces podobnej partii (podobnej bo nie leży mi ten PiS zupełnie) o podobnych celach. Kaczyński, PiS to tylko ŚRODEK DO CELU. Jeśli on się nie sprawdzi, to się go wymieni. Być może na kogoś, kto będzie bardziej skuteczny i bardziej brutalny. Nie mam złudzeń, to jest walka bezpardonowa z postpeerelem, który reprezentuje PO/N./KOD i zapewne ty, jako ich wyborca. I z jednym się zgadzam. Ta rozmowa nie ma sensu, bo nie jesteśmy dla siebie partnerami, tylko stronami sporu, w którym nie ma miejsca na kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha kuczyński miał racje wszyscy mogli usiaść za sterami alkohol imprezy itd i zaden dziennikarz sprawy nie poruszył tylko latali narazajac zycie dobre,to tak jak by firma was wysłała w podróz słuzbowa i co zadnej reakcji z waszej strony ze dzieja sie takie rzeczy ze kierowca pozwala kazdemu za kółko usiasc bo ja bym przy nastepnym wyjezdzie zrobiła raban i napewno nie narazała zycia ale dla nich to było norma wiec i norma pisac takie paszkwile ,a tak po za tym to ciekawi mnie dlaczego z prezydentem do smolenska nie poleciał zaden dziennikarz mimo ze były jeszcze wolne miejsca przeciez zawsze latali z kaczyńskim a wtedy odskocznia od normy wszyscy dziennikarze polecieli jakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwa Alechina
"Co robił, i gdzie byl jak "Komoruski", Niesiolowski, Michnik, Kuron, Rulewski siedzieli w więzieniach za to, żebyśmy mogli sobie dzisiaj wymieniać swoje poglądy bez obawy, ze do naszych drzwi zapuka rano bezpieka? Co robił gdy "żyd" Michnik wraz z innymi protestowali przeciwko wpisaniu do konstytucji kierowniczej roli PZPR i wiecznej przyjaźni ze Związkiem Radzieckim. Dlaczego wykorzystuje UBeckie metody do zwalczania opozycji? Za jakie zasługi Bierut podarował ekskluzywna jak na owe czasy wille na Żoliborzu? Za jakie zasługi bracia robili zawrotna karierę w komuszej kinematografii? " x 10/10 zaczynam odzyskiwać wiarę w mądrość Polaków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwa Alechina
Obawiam się że ktoś tutaj czuje się winny bo ewidentnie LEch Kaczyński miał rozpocząć kampanię prezydencką w Smoleńsku stąd upchano tylu ludzi w jeden samolot. Tu jest Polska miał brzmieć przekaz. No to teraz po tej tragedii ten ktoś ma poczucie winy i winnych widzi wszędzie , w Arabskim, Tuski itd. To jest jasne jak słońce tak jak to że pijani kontrolerzy w Smoleńsku odwalili fuszerkę, a nasi lądowali "na chama" a kokpit był niczym salonka , dostępny dla wszystkich. Absurdalna i straszna katastrofa , tak potrafią tylko Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
thx84delta dziś > a gdzie odpowiedzi na pytania wszechwiedzacy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie był tusk jak np przemyka i innych zomo pałowało siedzał w ciepełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wycieraj sobie ryja postacią tragicznie zmarłego Przemyka w takiej dyskusji politycznej, ohydna kanalio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką kaczyńscy zawrotną kariere zrobili w kinematografi bo chyba czegos nie wiem ,bo chyba nie o jeden film chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczka dziwaczka
To mi wystarczy. Właśnie PRZECIWKO TAKIM osobom jak ty, jest PiS i ja na ten PiS głosowałem. > No to mnie nie dziwi, ze jestś przeciwnikiem TAKICH OSÓB jak piszesz. To typowe dla Pisu - kto mysli inaczej jak my jest przeciw nam. :( Między innymi: "Komoruski", Niesiolowski, Michnik, Kuron, Rulewski siedzieli w więzieniach za to, żebyśmy mogli sobie dzisiaj wymieniać swoje poglądy bez obawy, ze do naszych drzwi zapuka rano bezpieka. Widzę, że masz problemy z historia najnowszą , a mowisz, że wszystko wiesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaczka dziwaczka
gość dziś a gdzie był tusk jak np przemyka i innych zomo pałowało siedzał w ciepełku > W kwestii formalnej Tusk nie mowi, że był wielkim opozycjonistą, dziecinko, za jakiego chce uchodzic Jar i jak ogłoszono stan wojenny nie spal smacznie pod mamusina pierzynką kiedy rzeczywiście opozycjonisci byli internowani jak Wałęsa, Michnik, Kuroń, Rulewski, Lech Kaczyński ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sobie ryja nie wyciera tylko ci co najezdzają na kaczora sami siedzeli u mamuni pod kiecką kiedy innych pałowali i gazowali na demonstracjach i strajkach a jeszcze inni rozrzucali ulotki a jeszcze inni z sb gorzałe chlali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwa Alechina
"To mi wystarczy. Właśnie PRZECIWKO TAKIM osobom jak ty, jest PiS i ja na ten PiS głosowałem. " > dziecko drogie :classic_cool: ni z tyłka ni z czapki tekst do mnie , nie wiadomo pod co to przyczepić i pod jaki kontekst wsadzić. Naprawdę nie znajdziesz tutaj wielbicieli twoich wpisów bo za młody goowniaż jesteś co widać po treści , zachwycasz się starym zakapiorem który pluje ci w twarz i nie szanuje prezydenta tego kraju co okazuje dość wyraźnie. Właśnie tacy jak ty o bolszewickiej chyba mentalności , młodzi i bezrefleksyjni będą budować Wolskę i obudzą się z ręką w nocniku jak wylecimy z orbity państw zachodnich a zapuka tutaj Putin. Już tracimy... USA baz tutaj nie zbuduje. To są wymierne straty a nie twoj***ajdurzenie o "naturze polityki i wszechrzeczy" . Widzisz ja ciebie nie wykluczam , a ty mnie tak. Ja tylko zwróciłem ci uwagę gdzie powinieneś swoje mądrości wklejać bo tam znajdziesz posłuch , że najlepej załóż swój topik ..a ty do mnie od ludzi, że przeciwko mnie to i tamto. Człowieku ..zaczadzenie PISem przechodzi ... Staniszkis jest tego dowodem. Wybaczam ci te słowa a teraz żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dzieki temu internowaniu w luksusowych warunkach panowie sie dogadali z komuchami :D wiec mi tu nie pitol bzdur ze jak ktos nie był internowany to znaczy ze nie zrobił nic ,bo własnie moze zrobił wtedy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spluwa Alechina
swoją drogą nieźle nawiedzonym trzeba być by napisać "Właśnie PRZECIWKO TAKIM osobom jak ty, jest PiS" ... albo masz mentalność niespełnionego SB-ka , albo zwyczajnie jesteś na umyśle wątły i zabrakło ci argumentów. Na pytania skierowane do ciebie nie odpowiedziałeś bo są niewygodne. Typowe dla zwolennika dobrej zmiany. Gardłem ci dobra zmiana wyjdzie ale to twój problem, tylko dlaczego przez takich oszołomów mają cierpieć inni ? PIS zajmuje się permanentnie wykluczaniem innych osób w tym państwie co myślą inaczej. Młodemu goowniażowi to imponuje , brakowało mu autorytetów , wychował się w dobrobycie , teraz potrzebuje rządów silnej ręki bo mu z dobrobytu w doopie się przewróciło , dorabia ideologię do zwykłego sk*****ysyństwa , wchodzi na topik i poucza innych "czym jest polityka". Dorośnij. Bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
",bo własnie moze zrobił wtedy wiecej" xxx no to udowodnij co konkretnie zrobił więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×