Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
"Umowy o pracę pracowników mediów publicznych wygasną 30 września 2016 roku – jeśli przedtem nie dojdzie do zawarcia umowy przedłużającej." Czyli czystki w mediach w ramach tzw. "dobrej zmiany" po PiSowsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TK bedzie mial co robić. Powstają same buble prawne w wykonaniu aparatczyków pisowskich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak tutaj wierzyc PiSowi, przeciez mowili, ze wszystkie decyzje ważne dla obywateli będą konsultowane ze spoleczeństwem, a jak na razie wprowadza się ciche zmiany w nocy bocznymi drzwiami, a dyspozycyjny długopis podpisuje wszystko jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widza, że ogladalnośc tykurski spada to wprowadzi się przymusowy podatek i pensje beda dla TKM. liczą, że "prosty lud" to kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVKurski miało być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy co na to TK i RPO ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja TVP nie oglądam. mam takie prawo jako obywatel RP i nikt mnie nie zmusi do oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ogladam i coraz bardziej mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a ja ogladam i coraz bardziej mi sie podoba > a czy ja mowię, że nie masz ogladac ogladaj propagande w wykonaniu TVKurski SZCZĘŚĆ BOŻE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absmak
Są "taśmy" na Pawła Kukiza. Przy tych podsłuchach "ch..., d... i kamieni kupa" to była niewinna zabawa [Walka "na taśmy" ma się dobrze w polskiej polityce. Najnowszą ofiarą tego typu rozgrywek okazuje się Paweł Kukiz. Nagrano go podczas prywatnej rozmowy, w której zdradzał swoje prawdziwe zdanie na temat współpracujących z nim polityków Ruchu Narodowego.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby Kukiz podpadł PiSowi ?! Ciekawe, że wyciąga się nagrania osob tylko i wyłacznie tych ludzi, którzy nie są związani z PiSem. Czy to nie jest zwykły szantaż ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i rozpoczął się proces konsumowania Kukiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy wyciaga sie ,jak by nie gadał to by nikt nie miał co wyciagac ,a tak jak cwaniacy widza dwulicowosc niektórych politykow to nagrywaja i szantazuja ,tacy politycy sami sobie sa winni nieuczciwosc i głupota niepopłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagrania pojawiły się kiedy Kukiz zaczął krytykowac PiS nagrania to nowy narodowy sport politykow wiadomej opcji ale tak długo dzban wodę nosi, aż się ucho nie urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek cafe
A może wreszcie dowiemy się kto tak dzielnie podsłuchuje i upublicznia rozmowy!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz myslał, że z PiSem mozna politykę uprawiać, a tymczasem przejrzał na oczy i widzi co PiS nam serwuje i do czego zmierza :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiSlamisci maja juz doświadczenie w operowaniu tasmami Dobierają się Kukizowi do du/py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS to szambo. Kukiz się postawił to ma za swoje, a co. Alleluja i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz dobrze powiedział o tych oszalałych nacjonalistach którzy zaczynają sobie w tym kraju coraz śmielej poczynać zresztą za przyzwoleniem rządzących. No i ten mały 'hitlerek' kapelan ONRu. To porażające, że kształci się i dopuszcza do słuzby w kościele takich ludzi z tak ukształtowaną osobowością :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie obchodzi kto nagrywał wazne jaki okazał sie kukiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzeżmy się przyjaciół, z wrogami poradzimy sobie sami... Przyjaciele i Sowa ... to po prostu PiS :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mnie nie obchodzi kto nagrywał wazne jaki okazał sie kukiz > a mnie przede wszystkim obchodzi KTO NAGRYWAŁ. mamy pierwszego szeryfa RP i żadnych postepów w dochodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bójmy się ich! 'Fundacja Obrony Demokracji została powołana w celu realizacji działań prawnych, które mają zabezpieczyć Polskę przed przekształcaniem demokracji w dyktaturę. Sprawa publikacji wyroków TK jest papierkiem lakmusowym tego w jaki sposób PiS będzie traktował własne Państwo. Jarosław Kaczyński uważa, że państwo to on.' / cdn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd/ ' Wszystko to co w tym Państwie się jemu nie podoba lub nie jest mu podporządkowane będzie starał się zmienić i podporządkować. Brak publikacji wyroków TK jest więc tak naprawdę przestępstwem skierowanym przeciwko samemu Państwu. Dlaczego składamy zawiadomienie? Bo nie mamy wyboru. Jeżeli chcemy żyć w wolnym kraju to nie możemy się zgodzić na bezczelne i ordynarne łamanie prawa przez tych, którzy przysięgali prawa tego przestrzegać. ' /cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd/ 'Beata Szydło przysięgała strzec Konstytucji RP i tą przysięgę złamała. To samo dotyczy ministrów jej rządu, którzy podżegali do odmowy publikacji. Co więcej każdy z nich wie, że Konstytucję łamie, ale bardziej boi się gniewu Prezesa, niż odpowiedzialności przed prawem.' /cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy to sprzeciwanie się woli narodu wyrażonej w wolnych wyborach przez grupkę uzurpatorów którzy nie mogą się pogodzić z utratą władzy i związanych z tym konfiturek jest "demokracją". x od kiedy to obsadzona przez odsunięty od władzy reżym instytucja, nie respektująca ustaw uchwalonych przez demokratyczny sejm "broni demokracji"? x nie mówiąc już o tym że ów właśnie poprzedni reżym brutalnie pacyfikował protesty podczas gdy obecnie nikt nie wyprowadza przeciw protestującym służb porządkowych, nie wsadza ich do więzień i nie szykanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×