Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość58942

wielkość odszkodowania

Polecane posty

Gość gość58942

Miałam wypadek komunikacyjny, nie z mojej winy. Orientuje się ktoś jakiej wielkości mogę dostać odszkodowanie. Mam złamany duży palec u stopy z przemieszczeniem oraz złamany obojczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
450zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może skontaktuj się z jakimś prawnikiem lub specjalistami z http://www.zco.com.pl/wiecej.htm ? mi pomogli odzyskać pieniądze w ramach odszkodowania w wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benefactor pomaga w dochodzeniu odszkodowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takatam09
Popieram, zgłoś się do profesjonalnej firmy. Jeśli pójdziesz sama bez obstawy dostaniesz grosze, a przy pomocy specjalistów np. z Marshal, możesz uzyskać naprawdę zawrotne kwoty, najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z agentem podaje numer na infolinię 801080766 , lub opisz swój problem mailowo - cdo@marshal.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz kosztorys szkody albo decyzję o przyznaniu odszkodowania to faktycznie możesz skorzystać z profesjonalnej firmy, która się zajmuje dochodzeniem odszkodowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odszkodowania? U mnie zajmowala sie tym firma Benefactor, bardzo sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się z jakąś dobra kancelarią, mi w podobnej sprawie pomogli tutaj www.adwokatwysocki.pl,od początku do końca przeprowadzili mnie przez całą procedurę i wywalczyli całkiem niezłą sumkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zadzwonić do EuCO i się wszystkiego dowiedzie .Super jest to, że mają agentów w całej Polsce, więc nie trzeba nigdzie jeździć. Poza tym nie pobierają żadnych opłat wstępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×