Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harleydavidson23

Kiedy podpaska dla faceta

Polecane posty

Gość harleydavidson23

Mam takie pytanie.Czy mężczyzna może również korzystać z podpaski?mam na myśli inne sytuacje niż oczywiste jak uszczelnienie kobiety.Chętnie bym ich używał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha:D "uszczelnienie kobiety"haha padłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz zeby twoje jaja pod majtkami wygladaly na wieksze czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jprd:-o i co jeszcze???? tampon se w dooope wsadź,kura mać:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harleydavidson23
Chodzi mi o to,że mężczyzna też powinien po nie sięgać.Przecież jest to świetna izolacja bielizny np po odddaniu moczu,która się nie poplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez se koles mozg uszczelnij bo naprawde ci juz czacha dymi:-oi zaizoluj to se gebe.przerazasz mnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lepiej po sikaniu wytrzec sobie fujarke papierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harley,a czy my kobiety nosimy podpaski dla ochrony przed moczem?czy tylko w czasie okresu?więc nie dorabiaj ideologi do twojego ewidentnego zboczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ? Przecież nie możemy być tacy zacofani :) bądźmy tolerancyjni, niech sobie nosi genderowiec podpaski ,wkładki a jak zechce to i tampony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harleydavidson23
Uważam że papier jest za ostry dla tak delikatnego organu,natomiast podpaska jest jednak miękka i higieniczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak stało sie nie najgorzej ze naukofcy wynaleźli sztuczna spermę,faceci (prawdziwi) są na wyginięciu :o zostaniemy same jak w seksmisji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masacra dziękuję za wypowiedź :)Właśnie,uważam że posiadają one wiele zastosowań i mężczyźni jeśli chcą powinni je stosować.Tamponów raczej nie zamierzam zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ostry? to moze nie kupuj najtanszego szarego papieru zrobionego z przemielonych gazet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz problemy natury urologicznej to kup sobie pieluchomajtki dla dorosłych a nie wydziwiasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harleydavidson23
Massacra,jesteś ogromnie nie sprawiedliwa.Uważasz że skoro mężczyzna używa podpasek,to już nim nie jest? Płytkie myslenie.Chodzi wszakże jedynie o zachowanie najwyższego stopnia higieny i świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kiedyś sie spotykałam z facetem, który był ciekawy jak to jest nosić podpaskę. Dałam mu więc żeby sobie spróbował, myślałam że żartuje. Przykleił ją sobie w majtki i chodził tak pół wieczoru zachwycając się jak ma teraz miękko i delikatnie w majtkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam niedawno por/nola o fetyszu noszenia pieluch przez doroslych i zalatwiania sie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz być swierzy lażąc w obsikanej podpasce? Podejzewam ze tak naprawdę to wymysliles sobie sposób na to by w jednych majtkach cały tydzień chodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 01:24 10/10 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harleydavidson23
Almaier,nie mam problemów natury urologicznej,więc po cóż mi stosować takie bambetle jak pieluchomajtki?Kobiety stosują podpaski,by się uszczelnić w czasie periodu,więc czrmu prawdziwy mężczyzna nie może się uszczelnić po oddaniu moczu?przecież zawsze kilka kropel wpada w bieliznę.Nie ma cudów. Do gościa,papier toaletowy czy szary czy kulkuwarstwowy biały,służy do podcierania o***tu,nie cewki moczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papier toaletowy czy szary czy kulkuwarstwowy biały,służy do podcierania o***tu,nie cewki moczowej. X A podpaski na pewno nie służą do wycierania ptaka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harleydavidson23
Nie mówię o leżeniu w podpasce.Mówię o zakładaniu jej do wyjścia,aby po skorzystaniu z toalety wchłoneła nadmiar pozostałej uryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harleydavidson23
Massacra,a czy kobiety podcierają ujście pochwy?nie.Uszczelniają ją jedynie podpaską lub tamponem,by jej zawaetość nie ubrudziła bielizny.I otóż o tym samym myślę,jeśli chodzi o mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A noś ty sobie co chcesz. Nawet garnek z makaronem na głowie, nikomu krzywdy nie robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wyjscia? a potem pojdziesz do kibla, staniesz kolo jakiegos typa przy pisuarze i beda ci wystawaly skrzydelka z majtek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkometa097876
jesssssssssssssssu:-ocoraz więcej zje/bów na tym świecie:-o weź se harlej podpaskę w krok,tampon do du/py wsadź a gębę zatkaj pampersem.będziesz zabezpieczony że ch/oo/j:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*uszczelniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harleydavidson23
Skrzydełka?A cóż w tym złego?Przecież ona musi być dobrze umocowana.Myślę że gdyby ktoś to zobaczył,choć mam zwyczaj jednak na osobności załatwiać potrzeby,to mógłby tylko brać przykład.Powinni sprzedawać podpaski męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harlej-obierz jutro kierunek ..Szpital psychiatryczny,ja cię proszę:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×