Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małyczłowiek

Czy odezwać się do byłej?

Polecane posty

Gość małyczłowiek

Witam, Pół roku temu zerwałem z byłą bo mnie przestała kochać, zaczęła olewać i odsuwać się ode mnie, jednak powiedziała, że ona nie odejdzie ode mnie. Nie było mi lekko, ale zerwałem z nią bo nie miałem wyjścia. Rozstaliśmy się pokojowo. Po zerwaniu nie mieliśmy praktycznie w ogóle kontaktu. Przy zerwaniu nie chciałem zostać przyjaciółmi bo wiedziałem, że mi nie będzie lekko. Jednak codziennie o niej myślę. Czy odezwać się ze zwykłym "cześć, co słychać?" czy darować już ją sobie totalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na Twoim miejscu napisałabym list, albo zadzwoniłabym, lub też spróbowałabym się spotkać, ale z entuzjastycznym i mega pozysywnym nastawieniem - z innym nawet nie próbuje, bo to tak jakby brać pod uwage negatywny finał, a ja nigdy nie biore. nastaw sie jednak na to, że ona może kogoś miec, mimo to jednak powiedz, że uważasz iż ona jest wartościowa, a takich ludzi teraz mało i chciałbyś z nią utrzymywac kontakt, jeśli jej obecny partner nie ma nic przeciwko. ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozstaliscie sie z jakiegoś powodu wiec odpuść i odkresl ten rozdział w swoim życiu. odezwiesz się i wpakujesz sie w to samo, dojda w pewnym momencie rozmowy o waszym poprzednim związku wejda komentarze wymiana zdan wspominane tego i znowu sie sparzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrezygnowales z kontaktu na wlasna prosbe, widac ze ci go brakuje. wiec nie dorabiaj ideologii tylko sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyczłowiek
Jak kogoś ma to się z tym pogodzę. Po prostu chce mieć pewność czy ma mnie w d***e czy nie. Odczuwam ogromną tesknotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow pragniesz byc sparzony. gwarantuje ci ze jak sie odezwiesz to laska bedzie wiedziala ze jesteś pantoflem i będzie zawsze cie urabiala wiedząc ze i tak jej wybaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sie odezwij do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej sprobowac niz zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha koleś sam pisze hasła żeby sie spotkać. Beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×