Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wygrywam z CELLULITEM!

Polecane posty

Gość gość
Super niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam coś innego na cellulit i nie tylko - dermomasaż podciśnieniowy. W niesamowicie krótkim czasie pozbyłam się cellulitu, mam jędrny tyłek i płaski brzuch. Polecam te zabiegi jezeli ktos jest z Poznania, warto skorzystać z promocji i gratisowych zabiegów www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli cellulit raz się pojawi, to pozostaje na całe życie. Można go najwyżej zmniejszyć, najlepiej ćwicząc, chodząc zdecydowanym krokiem, napinając mięśnie pośladków... Nie ma cudownych sposobów na cellulit, nie wciskajcie kitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten problem . i nie wiem jak sobie z nim poradzić :/ . to dopiero początki bo mam 16 lat ale chciała bym żeby na tym sie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MańkaQ
Frannceska, tere fere. Ja jak ćwiczyłam bardzo wytrwale i niestety nie pomogło samo z siebie. Zrobiłam sobie Venus Legacy i to pomogło dopiero. Niewiele gabinetów to oferuje - u mnie we Wrocku Dermamed. Oczywiście, nie ma cudów i, jak ktoś wspomniał to nie znika na zawsze, jak się o siebie nie dba. Ale dla mnie dopiero teraz ćwiczenia mają sens, no i lepiej się odżywiam, bo szkoda mi stracić taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MańkaQ bajkopisarka. Bajki to na półkę z książkami prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×