Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WytrawnyKochanek

Szukam kochanki

Polecane posty

Bycie wytrawnym kochankiem to umiejętność, to jakość i sztuka które nabywa się poprzez praktykę i swojego rodzaju dojrzałość. To dążenie do najwyższej formy rozkoszy. Seks to piekielnie trudna umiejętność. Nie chodzi o zwykły ruch posuwisto zwrotny. To każdy głupi potrafi. Chodzi o coś więcej. Do dobrego seksu potrzebne są pożądanie i namiętność, potrzebne są czas i umiejętności. Nawet ostry seks powinien to wszystko w sobie zawierać. Wtedy wszystko jest dozwolone i cudownie przyjemne. Partnerki trzeba się nauczyć, kosztując ją za każdym razem. Każda kobieta wyda z siebie ten krzyk jeśli tylko posiąść umiejętność władania palcami i językiem. Każda będzie się wić w cudownych spazmach rozkoszy nie 5 czy 10 minut. Ale tyle ile zechcemy. 6 czy 8 godzin? Jeśli tylko nikt nam nie przeszkodzi... Słodka mekka dla zmysłów... Jeśli brakuje Ci tego wszystko, jeśli chcesz tego spróbować proszę napisz do mnie wytrawnykochanek@o2.pl Nie chcę 10 czy 20 kobiet jednocześnie. Chce tylko i wyłącznie jednej. Napisz. Może akurat się dogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łaskawca! nie chce 20 jednocześnie! żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żadna łaska. Raczej higiena. Inna sprawa, że nie da się osiągnąć wszystkiego o czym piszę kopulując codziennie z kimś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha haaa wytrawny kochanek nie majacy kochanki co za pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Półwytrawna kochanka
Skąd jesteś? Czy masz co najmniej 18/15 i jesteś obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Poznania. Jeśli naprawdę jest to dla Ciebie ważne to mój penis ma w wzodzie 17cm długości i jakieś 15cm obwodu. Nie jestem obrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra reklama Panie Kochanku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z poznania, a jaka budowa ciala, wiek. wszystko trzeba podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hR
ja chcę! wrocław. jednak umiejętności to podstawa. mam nadzieję, że to nie przechwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotku kochanku, jesteś taki wytrawny i koszerny, i tutaj szukasz kochanki, a pod drzwiami zapewne tabuny czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś, wiesz ilu facetów chce kobiety ? Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×