Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OKropka

takie prezenty powinniscie kupowac kobietom

Polecane posty

układ jest prosty. zdejmowanie skóry z tego stworka, z którego powstała torebka plus garbowanie jej i wykańczanie do satnu w jakim sie prezentuje na zdjęciu musi zajmowac tyle samo czasu co ściągasnie skóry z mojego fiuta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wdaje sie w dyskusje ponizej mojego poziomu. Na dodawanie takich tresci jest czesc o zyciu erotycznym a nie zakupach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki myślałem, że to dział o ściąganiu skóry z jeleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy też raczej dokładanie rzecz biorąc: łowiectwo i oprawianie zwierzuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz w ramach przeprosin moge kilka razy ruszyć skórą jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wstydź sie:) na pewno nie raz widziałas jak dzielni mysliwi ściągaja skóry ze zwierzuf różnej wielkości. z bizonów, jeleni, zajęcy a nawet jeży:) może nawet byłaś na jakimś konnkursie łowieckim i widziałaś to wszystko jednocześnie:) sćiaganie skóry z którego zwierza najbardziej ci sie podobało?:) z dużego czy z małego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaszkodzi kupić dobrego wina i kwiatów, powiem z doświadczenia :P mój mężulek czasem zrobi taki prezent i jest bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostały 2 godziny wyprzedaży! jeszcze zdążysz! - 50 %%%% TYLKO DZISIAJ 15.06.15 - od 18:00 do 23:59 ! w sklepie www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pomysł z winem jest zawsze skuteczny ;) a przynajmniej moja narzeczona zawsze przestaje się fochać, gdy zobaczy ulubioną butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja narzeczonej kupiłem zestaw eleganckiej bielizny erotycznej ze strony Cupidolov.pl, idealnie pasował wiec mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zostałam obdarowana SZPILKAMI!!! :) mój mężczyzna wie, że najczęściej kupuje buty w tym sklepie internetowym: http://www.buu.pl/pl/ (przy okazji gorąco polecam), zna mój rozmiar i gust! Dziewczyny skakałam ze szczęścia:) Także panowie pamiętajcie kobiety uwielbiają niebanalne prezenty, pomysłowość, dodatkowa radość również z faktu, że mężczyzna zna swoją kobietę :) ... a przynajmniej jej rozmiar stopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm... najważniejsze to dobrze znać swoją kobietę, wtedy nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×