Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego mam się wstydzić?!

Polecane posty

Gość gość

Witam, za klika miesięcy ma się odbyć mój wymarzony ślub. Zaczęliśmy powoli rozwozić zaproszenia i przez głupie pytania ludzi dzień który miał być najpiękniejszy w moim życiu, stanie się gorszą wersją ślubu mojej siostry... Siostra wyszła za mąż rok temu, jej teściowe sponsorowali większą część nasi rodzice jakieś 30%. Miała wystawne wesele dwu dniowe, z zapewnionym noclegiem dla wszystkich gościu w hotelu przy ich pałacu gdzie było wesele. My nie mamy aż tyle funduszy i zawsze w marzeniach wystarczało nam wesele jednodniowe. Na takie też się zdecydowaliśmy. Lokalu nie mamy aż tak wystawnego, nie jest położony w jakiejś malowniczej okolicy jak ich (dodam że cena za osobę jest taka sama), ale nie chcieliśmy urządzać wesela tam gdzie oni i zapraszać tych samych gości na przysłowiowego odgrzewanego kotleta. Zawsze wychodziliśmy z założenia że w tym dniu chcemy podzielić się radością z najbliższymi, których i tak wyszła prawie setka. Niestety jak rozwozimy zaproszenia padają pytania "uuu a czemu nie dwudniowe" "nie ma noclegu, powrót na własna rękę?" "u siostry była piękna okolica" "orkiestra była super macie tą samą?" denerwuje mnie takie porównanie, bo to ma być mój dzień a wychodzi na to że ciągle się stresuje czy będzie chociaż w połowie tak jak u siostry. wcześniej nie myślałam w tych kategoriach ale nie wiem co odpowiadać tym ludziom, którzy z góry dają do zrozumienia że u siostry było lepiej... co mam im mówić? nie mam żadnej sensownej odowiedzi tylko że zawsze myśleliśmy o jednodniowym... boże jakie to głupie że muszę tłumaczyć się z swoich wyborów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Nie wstydź się! Zrób taką imprezę jak na ''Wilkach z Wolstreat''. Dużo koksu i każdy się rębie z każdym. Nie zapomną do końca życia i będziesz tylko słyszała ''to było prawdziwe wesele''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja robię ala przyjęcie na 25 osób z najbliższymi mi osobami !!!nie potrzebuje fałszywych członków rodziny których widuję raz w roku 1 listopada na cmentarzu! Chyba po takich komentarzach odwołąłąbym wesele niech idą do siostry zrób obiadokolację jak ja dla najbliższych i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba zrobiłabym tak samo jak gość wyżej, skromne przyjęcie dla kilku osób, a można i zrobić takie na całą noc tylko dla najbliższych. A reszta niech siedzi w domu i wspomina, jak nie potrafią się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na co te kompleksy, odpowiadasz ludziom szczerze, że sponsorzy się zmienili i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie pytania ,po prostu odpowiedz ,,ze goscie nie docenili wysilku finansowego siostry,bo koperty byly marne,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę takich idiotów co to pokazówkę odwalają ma maksa to mnie strzyka! ja pierniczę dla wszystkich noclegi i bóg wie co jeszcze pewno na kredyt a póżniej płacz na kafe i wątek pod tytułem "Gdybym drugi raz robiła wesele" już nie takie huczne bo szkoda było kasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze co mi przyszło do głowy to: "To nasz ślub, a nie siostry" albo "Więc rozumiem, że nie zamierzacie przyjść?" (składnia nie do końca, ale chwytasz sens? ;) ) Nie masz co się wstydzić. Macie robić tak, jak Wam się podoba. I absolutnie się nie tłumacz, no bo z czego? Z tego, że wyprawiacie wesele marzeń? No kurde... Nie rezygnujcie ze swoich planów, bo ktoś tam kręci nosem. To byłby skrajny komformizm. Jak nie zrobicie tego tak, jak chcecie, to będziecie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję rodziny i znajomych którzy tak bezczelnie komentują ;) Po prostu olej to i już. Nie warto sie aż tak przyjmować , bo chodź nie wiem co byś zrobiła to nikomu w 100 % nie dogodzisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×