Gość gość Napisano Maj 19, 2015 Piękne, wzruszające, chwytajace za serce. Igor gdybyś to ty nas reprezentował na Eurowizji to wygraną mielibyśmy w kieszeni:) Posłuchajcie:) LemON lwia cześć Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach