Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zgoda na sex analny

Polecane posty

Gość gość

Kazda z was pisze ze nie lubi sexu analnego a juz 3 moje kolezanki zgodzily sie na anal ze mna i nic je nie bolalo. Czy tylko ja mialem szczescie czy wy kobietki cos sciemniacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedź ile lat mialy te kobiety, panny czy mężatki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny. przedzial wiekowy od 20 do 27 lat Ale to bylo juz dluzszy czas temu. Teraz jzu sa mezatkami. Ale z opowiadan wiem ze lubia anal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba coś kręcisz, albo mialeś szczeście jeszcze napisz że obciągały ci też z połykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie mialem szczescie. Wszystkie obciagaly ale tylko jedna z polykiem. Pozostale 2 nie chcialy. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal jest bolesny, wstrętny i nieprzyjemny. Ponadto upokarzający dla kobiety, do stosunku służy zupełnie inny narząd. Mój mąż też lubi sex analny, zmusza mnie do tego i jak czasami mu ulegnę, czuje się potem jak szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest bolesne i nieprzyjemne. Ja tego nienawidzę a mój mąż lubi... a ty wolisz do pu/py, cip/ki czy buzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna się czuć jak szmata bo to jej naturalna i niezbywalna funkcja Nie jesteście w stanie swoimi żałosnymi wrednymi samolubnymi osobowościami uszczęśliwić mężczyzny którego ponoć kochacie więc *musicie* stawać się w łóżku kompletnymi k*****i inaczej zmarnujecie im życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno kwestia podejscia. Moja obecna dziewczyna lubi anal i nawet obciaga z polykiem i nie uwaza tego za upokarzajace. Czasami podczas sexu sama prosi zebym jej wlozyl do pupy i wytrysnal w srodku lub na pupe. Tak jak pisalem, kwestia podejscia i tyle. Wszystko jest dla ludzi. A sex analny jest praktykowany od setek lat jak nie dluzej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz rację ;) ale ja nie lubię anala a Twoje wszystkie partnerki go lubiły...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie go lubily. Mialem wiele kobiet ale tylko kilka z nich chcialo sprobowac anala lub mialo juz doswiadczenie z tego rodzaju sexem i lubilo go. Nie wszystkie dziewczyny tez lubily obciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym co to by bylo za zycie gdyby wszyscy lubili to samo. Nudno by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano właśnie :) a procentowa jak to się przedstawia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i nie przepadam za analem choć mogę zawsze. To nie to ... Chce się wtedy gdy ma się zakaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% lubi sex 60% lubi obciagac 20% z polykiem 30% lubi anal 50% lubi czuc paluszek w pupie podczas minety (tzn ze w przyszlosci jest szansa na to ze sprobuje anala.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×