Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martynka008

Uważajcie na to co piszecie w wiadomościach!

Polecane posty

Drogie Koleżanki! Ostrzegam Was, uważajcie na to co i z kim piszecie w wiadomościach na różnych portalach. Przez kilka tygodni flirtowałam z super facetem, nie spodziewałam się, że mój mąż coś będzie podejrzewać. A on niby "przez przypadek" zalogował się na moje konto i przeczytał wszystko, teraz mam prawdziwy horror w domu! Szukałam rozwiązań jak poinformować o wszystkim tego faceta i znalazłam dobry komunikator Ninja, wiadomości tam są zupełnie anonimowe, od razu usuwane, sposób kontaktu szybki i przejrzysty, nie trzeba nic pobierać, ani nigdzie się logować. Żałuję więc, że wcześniej tego nie znałam :( byłoby nam wszystkim o wiele łatwiej. Jeśli któraś z Was czytających ma lub boi się podobnego problemu, polecam od razu przenieść się tam! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura to też da sie inwigilować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz za swoje :D Masz męża i chcesz bezkarnie flirtować z innymi? Jak mąż ci nie odpowiada to się rozwiedź. Zdrada nawet psychiczna jest najgorszą rzeczą, jaką można zrobić komuś bliskiemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się kogoś nie kocha,to po co z tą osobą być,i jeszcze wymyślać sposoby na oszukiwane doskonałe to też brak szacunku do siebie jak człowiek się szanuje,to tak podle nie postępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykla reklama ale jak widac idiotow ktorzy w ta historie uwierza nie brakuje. ten program to pewnie jakis wirus typu kon trojanski czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama, ale są takie k******** s k a co grają na dwa fronty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×