Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wellness

Sluchajcie potrzebuje pomysl na prezent dla meza

Polecane posty

Gość tatinu
Często w poszukiwaniu prezentów korzystam ze strony sferis.pl tam przeważnie coś ciekawego zjadę i w przystępnej cenie, może tobie też coś się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritzax
Ja swojemu zafundowałam kontrolera do Xboxa, znalazłam go w Teletorium i muszę przyznać, że jestem zadowolona z zakupu. Mąż jest bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaphy
Mój mąż znów dostał ode mnie wideorejestrator do samochodu, długo szukałam i znalazłam odpowiedni model w Teletorium. Mąż jest z niego bardzo zadowolony i służy mu całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathyldie
@agaphy a który model z teletorium wybrałaś? Bo ja właśnie rozważam kupno któregoś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczy służące do pielęgnacji twarzy to zawsze dobry wybór. Ja swojemu chłopakowi kupiłam świetną golarkę od Panasonica - używa jej od roku i jest bardzo zadowolony. Wydaje mi się, że to bardzo uniwersalny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym Prezentem może być bardzo oryginalny i ładnie wyglądający Stojak na wino . Każdy w domu posiada jakiś alkohol pochowany po szafkach , wiec taki stojak nie tylko wszystko uporządkuje ale staje się świetnym elementem dekoracyjnym. Największy zbiór można znaleźć tutaj ->www.pl.ericolusso.com Polecam bo sama kupiłam przyjacielowi na Prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie potrzebuje ubrań? Bo moim zdaniem, najlepsze prezenty to te praktyczne. Każdy facet ucieszy się jak nie będzie musiał spędzać całego popołudnia na chodzeniu po galeriach. Jakaś elegancka koszula albo nowe t-shirty zawsze są potrzebne :) Jeśli jednak się zdecydujesz to gorąco polecam Ci sklep internetowy Ombre - specjalizujemy się w odzieży męskiej, więc na pewno znajdziesz coś dla ukochanego :) Mamy mega ceny i całe mnóstwo ciuchów na różne okazje :D Tu nas znajdziesz -> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam czy nie kupić swojemu facetowi takiego kufla, który ma lodowe wypełnienie i chłodzi piwo (trzyma się go w zamrażarce) :D Tylko zastanawiam się czy ten co widziałam na SmartGift.pl będzie w porządku, kupował może ktoś z was już od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolines
Ja zdecydowałam się na kupno wideorejestratora. Udało mi się znaleźć fajny model. Kupiłam go ze względu na to, że go po prostu potrzebował. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakx
moze gra na ps? teraz modna jest fifa 18, widzialam jakies promocje w media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupiła smartwacha, który wygląa jak zwykły klasyczny zegarek posiadający funkcje smartwacha :) W sferisie ostatnio były fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś dla zdrowia. Polecam koszulki woolmed z wełną owczą. Wykazują one właściwości prozdrowotne i doskonale nadają się na praktyczny i9 oryginalny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast gier na konsole czy odzieży, podaruj mu coś co rozwija, np książkę, lubi czytać kryminały lub fantastykę? Szeroki wybór masz na stronie www.Mollbook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z książkami jest lipa co najwyżej ebooki bo mamy kindla, ale swoją drogą czytnik to świetna sprawa więc moze taki czytnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattrysia
Coś z elektroniki może jeśli mąż lubi. Smartwatch, dron, kamerka sportowa albo samochodowa? W Teletorium sporo mają takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waki
może jakąś golarkę albo trymer?? popatrz sobie na takie sklepy jak sferis czy satrn może mają coś ciekawego w ofercie co brakuje Twojemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinaka
Swojemu mężowi w sferisie zakupiłam zestaw głośnomówiący do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minira
Uważam że prezenty praktyczne są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stułi
Jasne, że praktyczne są najlepsze. Mój mąż lubi pograć sobie w gierki, dlatego kupiłam mu słuchawki do gier, Logitech G433, dostanie je za kilka dni, bo dopiero dziś kupiłam je na promocji w Euro RTV :-) Na pewni będzie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joka_sta
Ja wytypowałam w tym roku świetnie - na urodziny maż dostał Pufę w kształcie piłki nożnej, która nazywa się fotel kibica i jest przeznaczona dla osób dorosłych. Maz super wygodnie sobie na niej siedzi i ogląda rozgrywki w TV. Bardzo sobie chwali, więc polecam: http://pufy.pl/pufy-pilki/272-fotel-kibica.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×