Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z chrzestnymi.

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny doradźcie. Mam starszą siostrę i młodszego brata. Jestem u siostry chrzestną jej synka. Mój brat ma cudowną narzeczoną, która jest jak i dla mnie i mojej siostry jak nasza siostra. Mam problemy problem ze chrzestnymi mój mąż chce wybrać między bratem a kuzynką, a ja mam do wyboru brata, siostrę i narzeczoną brata. Kompletnie nie wiem jaka konfiguracja jest najlepsza odpowiednia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka, gdzie wszyscy nawzajem się dogadują. I z tego co napisałaś: narzeczona Twojego brata i brat Twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój brat i kuzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz na chrzesta narzeconej brata. Nawet jesli dzis sa super para, nie wiesz jak sie im bedzie ukladac za kilka/kilkanascie lat, w zyciu roznie bywa moga sie rozstac i sytuacja bedzie niezreczna. Na chrzestnych bierze rodzine "z krwi" : brat, siostra, kuzyn/kuzynka a nie przyszla/poencjana rodzine ani kolezanki/kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ludzie starają się wybierać chrzestnych którzy nie są małżeństwem, dlatego konfiguracja brat siostra moim zdaniem jest najlepsza. Narzeczonej powiedz że jak bedziecie mieli drugie to bedzie m. chrzestną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie biorą jako kuzyna za chrzestnego. Przypieprzyli się bo dobrze zarabiam, już mnie to zaczyna denerwować właśnie urodziła się córka kuzynowi i prawdopodobnie po raz czwarty będę chrzestnym u kuzynostwa! A mam dopiero 24 lata. Wkurza mnie to, zwłaszcza, że oni mają rodzeństwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek mojej siostry ma 3 lata. Tez nie wiem czy było by jej wygodnie w kościele. To cycus mamusi, cioci ( narzeczonej brata) no i mojego brata. Zresztą by nie został nawet na mszę. Znaczy może by został, ale krecilby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra wzięła mnie i brata na chrzestnych,ale jej facet jest jedynakiem. Więc wielkiego problemu nie miała. Mój brat tez dobrze zarabia, ale to nie znaczy dla mnie nic. I tak jest moim malutkim już dorosłym braciszkiem, który sam za jakoś czas zostanie tatą. A i tak wiem, że jego narzeczona i on będą rozpieszczać moją córkę - już dostała od nich tyle ciuszków, rzeczy. Ale ja tego nie wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jedna jest opcja według mnie żeby nikogo nie urazić : brat twojego męża i twoja siostra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie może wziąć narzeczonej brata ? Przecież narzeczona to już rodzina. A autorka ma dobry kontakt z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja siostra i brat męża. a synek siostry posied******osciele z tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden problem mniej. Dzisiaj odwiedziła mnie teściowa i powiedziała, że brat męża nie chce być chrzestnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z ostatnim komentarzem-tak bedzie najpewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze brat męża nie chce być chrzestnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie chce być chrzestnym??? Z jakiego powodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro brat męża nie chce to kij mu w d**e i twój mąż bierze kuzynke a ty brata, w żadnym wypadku narzeczonej brata - znam taki przypadek i potem dziecka na komunii bez chrzestnych zostało, wiec daruj sobie jakąś narzeczona, będzie zona to będzie jeszcze chrzestna, dzieci w rodzinie pewnie jeszcze będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to brat nie chce być chrzestnym to wiesz od niego czy teściowej? Jeśli tylko od teściowej to ja bym i tak brata męża poprosiła ( jeśli mieliście taki zamiar ). Jak nie chce to odmówi i tyle. Bo u mnie była taka sytuacja że mój brat brał ślub i ja miałam być świadkową, cieszyłam się a moja mama ( z którą mam "dobry kontakt" ) powiedziała bratu że ja nie chce, on jej uwierzył i poprosili kuzynkę a mi było głupio zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wszyscy chrzestni tacy nadziani i tacy uwielbiani rzygać się chce nóż do gardła też ktoś wam przykłada o prezenty zabawne :-D tylko w realu się nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Taką informację dala mi moja teściowa. Powiedział swojej ukochanej mamusi o, że nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zadzwonił do swojego brata i potwierdził informacje. Nie chce być chrzestnym, a mój mąż stwierdził, że kuzynki tez nie za bardzo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p******a rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz bierzesz swojego brata i męża twojej siostry, Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz gdy mial 22 lata mial narzeczona z ktora byl dlugo cos okoko 4 lat. Planowali nawet slub. Jej siostra urodzila dziecko i wziela go za chrzestnego. Po pol roku gdzie slub byl zaplaniwany cywilny naszczescie rozstali sie w wielkiej klutni ona go zdradzila odeszla do innego i. Nim slub wziela. Wiec sila rzeczy cala rodzina jej jest wrogiem dla mojego meza. Od tamtej pory minelo z 7 lat bo mlody ma za rok komunie i moj maz nie widzial go przez ten czss ani razu. Mlody nawet nie qie chyba ze to chrzesny jego. Cirkawe czy na komunie go zaprosza juz mnie mdli na dama mysl w jakim charakterze ma t isc ? Przeciez to obca osoba dla nich teraz. Mysle ze nawet jak go zaprosza to ja i dzieci sie nie wybieramy a maz mowi ze tylko do kociola z koperta. Nawet jak go nie zaprosza to mowi ze wysle malemu kase. Brac kogos z narzeczonych to glupota bo roznie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to było by dwóch mężczyzn. Zresztą nie za bardzo chce męża mojej siostry. Widzimy się praktycznie raz na jakiś czas, bo ona pracuje w rozjazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro mąż ze swojej strony nie chce nikogo to od ciebie brat i siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich doswiadczen wynika, ze: 1) Na chrzestnych powinno sie brac bliska rodzine (bo z reszta ludzi moga sie wasze zyciowe drogi rozejsc, np. ze znajomymi, albo eks malzonkami waszego rodzenstwa lub bliskich). 2) Rodzina ta powinna byc na miejscu, czyli zyc blisko was (jesli sa to chrzestni dojazdowi to rzadko maja kontakt z dzueckiem, nie uczestnicza w jego zyciu i tak naorawde najczesciej sie nawet nie znaja, tylko widuja potem na weselu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja siostra i jego brat, to najblizsza rodzina, na pewno nie bierz narzeczonej, to jeszcze obca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są razem w związku partnerskim. Za dwa lata będę jej świadkowkac na ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wlsnie doczytalama,ze meza brat nie chce. no to wez swoje rodzenstwo i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×