Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vitalidade

skuteczne odchudzanie bez glodu i bez efektu jojo

Polecane posty

Witam jestem dietetyczka i pracuje na terenie Niemiec z popularnym dr.Pape dziwie sie ze jego dieta jest tak bardzo malo popularna w Polsce.Sama odchudzam setki osob i nie mialam jeszcze zadnej osoby ktora nie pozbyla sie wagi,Oczywiscie chetnie kazdemu pomoge,Dieta jest latwa i nie jest w zasadzie dieta tylko mala zmiana w odzywianiu .pozwala zrzucic zbedne kg bez efektu jojo i bez napadow glodu.Sluze rade na Forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie slyszalam o tej diecie, mam straszna nadwage, cale zycie sie odchudzam, mnie wlasnie nie interesuja diety internetowe, tylko zmiana nawykow, napisz cos wiecej, jakies zasady ,jadlospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie poczytalam o tej diecie, moze i fajna ale ja nie umiem przeliczac tych gramow ile to kromek by wychodzilo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna tyle jesc i nazywac to dieta to juz nie wiem ale wiem ze to dziala ale ja lubie pizze 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na slimcea ja schudłam 12kg. Według mnie jeden z lepszych środków dostępnych na rynku. Doskonale hamują łaknienie i spalają tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj mi swoj wiek i wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie dla ciebie swietne bo nie trzeba sie glodzic a kg leca w dol potrzebuje twoj zwrost wiek i plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 tygodni odchudzam się z Foreverslim - jak na razie efekty przyzwoite - straciłam 3 kg, staram się utrzymywać takie naturalne tempo, jak na razie głównie zmieniam dietę, ale chcę również wprowadzić aktywność fizyczną. Gdyby udało mi się stracić całe 12 kg nadwagi, to byłaby piękna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost 150cm, 34 lata i 59 kg. Chce zrzucić magiczne 5, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam 3 środki na odchudzanie. Przez okres brania 2 straciłam tylko czas. Uczulam Was abyście sprawdzały opinie, konsultowały zakup. Ja tego na początku nie robiłam i bbyłam bliska załamania że nic na nie działa. Dopiero jak zaczełąm stosować trzeci środek, tabletki Slimcea waga zaczeła diametralnie spadać. Było to wynikiem dobrej diety oraz właśnie SKUTECZNYCH tabletek na odchudzanie Slimcea. Schudłam 11kg co wydawało mi się nie realnie dla mnie. Slimcea faktycznie pomogła mi w wadzę ale również w zadowoleniu i pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie polecam Wam środków tego typu, suplementy, tabletki one dają wyłącznie efekty w postaci zahamowania łaknienia oraz zaburzenia metabolizmu. Należy zmienić jadłospis i zacząć bilansować dietę, do tego można wykorzystać dzienniczek diety http://dietomat.pl/jadlospis - zobaczcie jak jecie, gdzie tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka67
tak zgadzams ię, ale co jeżeli ktoś ma takie wilcze napady głodu, sięga po smakołyki co chwila, do lodówki zagląda co chwile, w nocy podjada. Masz sposób na takiego "jadka" moim zdaniem zahamowac te podjadanie, czyli wypełnienie żołądka czymś co jest zdrowe, naturalne i bezpieczne. W takim przypadku trzeba dokładnie przebadać preparaty. Błonniki, to jest coś co ma mało w sobie składników, a działa rewelacyjnie. Jadłyście kiedyś błonnik z ogórka kiszonego albo z kakao?? Jak czekoladka..mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDomicja
Właśnie dzięki tak dobrze dobranemu składowi Foreverslim jest tak skuteczny.U mnie efekt to spadek wagi o 10 kg w dwa miesiące.Teraz tylko utrzymać tą wagę i będę bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinka_dn
Na wizażu dziewczyna poleciła mi Afrikan Mango a w wielu sprawach się konsultowałyśmy i zawsze było ok Zamówiłam, na początku efekty znikome, ale tak jak mówiła dałam im szansę i do drugiego opakowania już luz, mniejszy apetyt większy power do ćwiczeń, domówiłam jeszcze jedno opakowanie i efekt końcowy jakieś 9 kg mniej Ja jestem przewdzięczna za te tabletki. Tu można je kupić ;) http://nplink.net/btkjP7vM Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
http://www.swiatkobiet.com.pl/forskolin-czyli-pokrzywa-indyjska Zaczęłam kurację z pokrzywą indyjską 5 tygodni temu, a już widzę efekty – poprawiła mi się skóra na udach i pośladkach (zmniejszył się cellulit). Do tego zauważyłam o wiele szybsze spalanie tłuszczu przy ćwiczeniach. Diety jakoś szczególnie nie zmieniłam (oczywiście staram odżywiać się zdrowo), jednak zauważyłam znaczny spadek wagi. Jak do tej pory, od momentu rozpoczęcia kuracji (ok miesiąc) schudłam o jeden rozmiar (z 40 na 38)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytyłam 18 kg. Po urodzeniu dziecka zostało 10 kg, ale wszystko straciłam przez ostatnie 3 miesiące. Najlepsza jest metoda - tabletki Forverslim jakimś cudem pomogły mi stracić całą nadwagę. Od ciąży 4 razy podchodziłam do odchudzania przez dietę i ćwiczenia, ale nic to nie dało. Przy tych tabletkach ta sama praca dała efekt. Cieszę się, bo 3 tygodni po kuracji nic nie przybywa i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż dziwne, że te tabletki są tak skuteczne. Mi niestety żadne z tabletek nie pomogły... Musiałam się zdecydować na zabieg. Ale na szczęście był on bezinwazyjny i bezbolesny. Dla zainteresowanych napiszę, że była to Endermologia LPG, dokładniejszy opis oraz film można znaleźć na http://www.beautymedica.pl/zabiegi/endermologia_lpg/ - stronie jednego z najnowocześniejszych salonów w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Foreverslim to najlepsze tabletki jakie tylko są możliwe.Ja nawet nie potrzebowałam trzech miesięcy żeby schudnąć.Polecam szczerze bo warto wydać trochę więcej pieniędzy aby móc cieszyć się z idealnej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po namowach zamówiłam slimcea. Po kuracji schudlam 13kg i nie miałam żadnego efektu jojo. Wystarczy nie wracać do starych nawyków żywieniowych. To klucz do sukcesu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariettaPzn
Hmmm wszędzie pełno tej forskoliny i metod na odchudzanie. Moim najlepszym sposobem jest ograniczenie słodkiego. A że z wiekiem to i dieta sama przynosi mniejsze rezultaty ze względu na osłabiony metabolizm, to skusiłam się na ta pokrzywę. Po prostu pomogła podnieść trawienie pokarmu i chyba ma dużo błonnika i wspomaga diete. Od producenta podobno zamówiłam przez zielony sklep - http://www.zielonysklep.eu/produkty/forskolin-pokrzywa-indyjska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie.. Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukając opinii o suplementach diety, trafiłam na forum, gdzie dziewczyny poleciły mi green coffee k5, poczytałam skład, inne opinie, i się skusiłam na zakup. Stosuje te tabletki już od dłuższego czasu gdzieś z 3 miesiące i jestem bardzo! zadowolona z efektów, waga spada, zero skutków ubocznych. Jeśli też chcecie sprawdzić to polecam stronę http://princi.pl/ którą prowadzi dziewczyna szukająca swojego suplementu diety :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz pamiętać, tak jak to napisały dziewczyny wcześniej, że ważna jest również dieta, i ćwiczenia. Poczytaj sobie: http://wiecznaplaneta.pl/ znajdziesz tam informacje na temat suplementów diety i ogólnie o zdrowym odżywianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra brała African Mango, schudła coś koło 10 kilo w 4 miesiące. Ćwiczy i widać,że stosuje dietę bo słodycze zostają dla mnie :) przeszukałam Internet i znalazłam taką stronę http://witchking.pl/ gdzie można poczytać o tym suplemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczne odchudzanie składa się według mnie w 3 części: dieta, ćwiczenia oraz suplementy diety, info znajdziecie między innymi tutaj:http://malakawka.pl/ aby nie było efektu jojo powinno się po prostu za szybko nie chudnąć. Podobno zaleca się pół kilo na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwisnia
Kończę odchudzanie z Foreverslimem.W ciągu tych trzech miesięcy systematycznie brałam te tabletki,zmieniłam nawyki żywieniowe.Straciłam 13 kg .Trochę się napracowałam aby mieć teraz takie efekty.Ale było warto.Po raz pierwszy od bardzo dawno podobam się sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika812
Ja miesiąc temu zakończyłam swoje odchudzanie z suplementem African Mango http://szzczupla-kobieta.pl w 4 miesiące zgubiłam 32kg i cieszę się w końcu ze swoje wyglądu;) Efektu jojo brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Foreverslim okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×