Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlopak20

wizyta w burdelu

Polecane posty

Gość chlopak20

czesc, jestem chlopakiem 20lat, i chce isc na d***** zeby wkoncu zaznac seksu bo jestem prawiczkiem. jestem przystojny ale nie mam szczescia u dziewczyn wiec chyba sie wybiore, tylko nie wiem jak to jest moglby ktos wszystko opisac po koleji kto juz był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadzasz, ruszasz, wyjmujesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzisz burdel mama mowi ze za chwile przyjda dziewczyny. przychodzi kilka i sobie wybierasz. Moim zdaniem najmniej przyjemna czesc. Pozniej placisz i idziesz z dziewczyna do pokoju. Daje ci recznik i idziesz pod prysznic. Pozniej pytanie co chcesz robic i prawie zawsze ta sama odpowiedz: ty decyduj. Jak chce Cie naciagnac to za wszystko bedzie chciala ekstra kase. Jak trafisz na fajna to mozna pogadac i w ogole. I tyle. Na 10 wizyt bedziesz zadowolony ze 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ic chlopie do prywatnych dziewczyn co dorabiaja sobie na studja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa nie rob tego. Najgorsza opcja dla prawika to isc na dzivki... :O Potem juz jak zaczniesz normalnie, to bedziesz mial w glowie ten pierwszy raz z dzivka.... Poczekaj jeszcze, to nie jest tego warte, zeby oddac cnote szmacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 x i mowie to jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej tego nie rób. Byłem tylk raz w burdelu, mało się nie porzygałem, niespecjalnie chcę o tym pamiętać, ot takie wyjście na koniec pijanego wieczoru z kumplami... Jeżeli chodzi o dziewczyny, to postaraj się je poderwać a nie czekaj aż któraś Ciebie poderwie, one mają wbudowany mechanizm selekcji. A tak poza tym -- uwielbiam powiedzenie Cassanowy: jeżeli kobieta mówi nigdy - znaczy nie jeżeli mówi nie - znaczy być może jeżeli mówi być może - znaczy tak jeżeli mówi tak - znaczy na zawsze Więc nie czekaj na zgodę na zaciągnięcie się do łóżka, tylko zrób to. Jeżeli jak piszesz jesteś przystojny, nie powinno stanowic to kłopotu. Myślę że Ci się uda -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne przystojny a za sex musi placic ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:18 Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. "Być moze" można powiedzieć na odczepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak20
mam mega ochote na seks i co mam zrobic? Piszecie zeby nie isc na d******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz to se idz , kogo to obchodzi gowniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj, powiedzmy próbnie na miesiąc, przestac walic konia i zobacz czy to się sprawdzi. Najpierw będzie ciężko, ale po pierwszym tygodniu powinno być łatwiej. Zgromadzisz troche testosteronu staniesz się bardziej zaborczy, męski, jak dobrze pojdzie to na kogos trafisz i będziesz bardziej zmotywowany do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może_szalony_gość
Jeszcze masz dobrego przyjaciela rąsia :) szkoda cnoty na burdel . Jeżeli nie pomaga to jest fajna książka Ka*****a spróbuj różnych pozycji jak przyjdzie ta jedyna to będzie bardzo zadowolona ze sztuczek ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×