Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TAK dla legalnej aborcji w Polsce

Polecane posty

Gość gość
18,27 w*********j zlamasie nie masz prawa glosu jak nie jestes kobieta , tylko kobieta moze decydowac czy urodzi czy chce usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja tez jestem za prawem do aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Czemu więc nie jest zakazany alkohol, dopalacze itd.... x mówisz o prawie ludzkim.... które jest na tyle niedoskonale bo można go stale zmieniać.... trzeba poprawiać.... w zależności kto jest u władzy.... jaka partia.... Mówisz że wierzysz a robisz co innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Muszę zmykać, dziękuję wszystkim paniom za ciekawą dyskusję, może jutro wpadnę poczytać inwektyw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz o prawie ludzkim.... które jest na tyle niedoskonale bo można go stale zmieniać.... xxInne prawo nie istnieje.Bo tylko ludzie moga tworzyć prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki jeden Mylisz konstytucyjne prawo obowiązujące w Polsce, z prawami Boskimi ! Ja realizuję to drugie !Nie mniej rozumiem, że każdy człowiek ma prawo wyboru. Polska to nie tylko katolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę myślicie, że tylko bóg chrześcijański istnieje? A co z innymi ludźmi na różnych kontynentach, którzy wierzą w innego boga, bóstwa itd? Taka jest ich tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie, niektórzy nawet nie znają chrześcijańskiego boga... co z nimi? Pójdą wszyscy do piekła czy tam do czyśćca? Przecież to nie ich wina, że urodzili się w innej kulturze. Zresztą nasza religia, patrząc na historię, wcale nie potępia smierci... kiedyś zabijano innowierców, w imię boga, kamienowano kobiety niewierne albo rzekomo niewierne w imię boga. Więc jak to jest? Jedna śmierć jest dobra, inna nie? Albo poronienia, smierć dziecka, kiedy matka dbała o siebie itd. Dlaczego tak się dzieje, skoro bóg niby kocha ludzi i jest przeciwny śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem 2 lata po aborcji. zyje,mam soe dobrze, zadnych skutkow ubocznych, krowotokow itd. mieszkam w kraju,gdzie jest to legalne. ale! ybieracie dude na prezytdenta, wiec zapomnijcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×