Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę mieć drugie dziecko a mąż nie chce.

Polecane posty

Gość gość
Nie zamierzam go w ten sposób zatrzymywać bo on sie nigdzie nie wybiera.Czy to zbrodnia chciec mieć dziecko ,drugie.?Jak sie wkurzę to ja go zostawię .Prace mam dobrą,u rodzicow w mieszkaniu 2 pokoje puste stoją a jak będę potrzebowała mężczyznę do lozka to nie będę miała z tym problemu.To on by zostal sam i dobrze o tym wie.Dla młodej po 20tce jest za stary,rozwódki z dzieckiem sobie tez nie wezmie bo nie zniósłby obcego dziecka to kto mu pozostaje .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zebys sie nie zdziwila. Facet, ktory ma dziecko to co innego jak kobieta z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Ty serio jestes wykształcona? z dobra praca?- laska wez sie zastanow co ty gadasz? ze ty go niby chcesz zostawic?prosze cie, juz to widze. Daj chłopu czas!!!ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już miał dość czasu na zastanowienie a mi sie juz czas kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze prosta zw wsi... ona i szkola jasne nawet nie pracowla pewnie.a maz dyma zeby ona sie w dom mogla bawic... wez moze do roboty idz zarob na te dziecko co??stara mowisz/??to ile masz lat 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty roplodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty poszla locha jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż powiedział ci dlaczego nie chce drugiego dziecka - bo uważa, że was nie stać. Pracujesz? Kto zajmuje się finansami u was w domu? Macie wspólne konto? Wiesz ile macie kasy? Zastanów się, czy stać was na pewno, nie tylko na jedzenie i ciuchy dla kolejnego dziecka, ale też np. na wykształcenie. Pomyśl o przyszłości, jakie macie perspektywy - jaką masz pewność, że za kilkanaście lat będziecie mieli takie same zarobki lub większe? Pomyśl, a dopiero potem upieraj się jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prawda jest taka że c**a ma prawo do rozpłodu a facet ma prawo odmówić :-) rozwód i załatwiaj zapłodnienie ,chcicy macicy nic nie pokona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×