Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przeciętna z wyglądu kobiet ma szansę u przystojnego faceta?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy kobieta, która ma już 27 lat i 15 kg nadwagi ma szansę u przystojnego faceta? Znacie związki, w których kobieta jest brzydka, a facet wygląda jak model? Pytam się, bo po prostu pociąga mnie jedynie około 5% mężczyzn. Czy uważacie, że związek przeciętnej kobiety z modelem ma szansę na przetrwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie widzialem az sie zdziwilem :) trzymali sie za reke kobieta miala nadwage a facet typowy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15kg nadwagi to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często widuję takie pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo male szanse. Jesli jestes przecietna z twarzy, to musisz nadrobic cialem. Znam mnostwo przecietnych z twarzy kobiet, ktore sa w zwiazkach z przystojnymi facetami, ale jak mowie, one nadrabiaja figura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam, że ma szansę na przetrwanie bo na 99% sie nigdy nie wydarzy. Tak jak poprzednicy piszą, jak nie masz ładnej buzi i masz nadwagę to kaplica. Chyba, że jesteś bogata i masz cudowny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja częściej widuję brzydkie kobiety z przystojniakami niż brzydali z ładnymi kobietami. Zresztą brzydali z ładnymi kobietami w ogóle nie widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okłamujcie się dalej ale milion razy prędzej brzydki facet będzie z ładną kobietą niż brzydka kobieta z ładnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek_MD dziś Okłamujcie się dalej ale milion razy prędzej brzydki facet będzie z ładną kobietą niż brzydka kobieta z ładnym facetem. x Masz ładną kobietę? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna brzydula co o księciu marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzyć ma prawo. Nie rozumiem jedynie po co ktoś zadaje pytania skoro nie akceptuje obiektywnych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, ja nadwagi nie mam, ale jestem przeciętna. 160 cm, szczupła, krótkawe nogi i dość krzywe, słabe, cienkie włosy, cera kapryśna, rysy twarzy raczej nieciekawe, spory nos. a mój facet wysoki, śniady brunet, rysy twarzy modela. ale ja wiem, że nie o wygląd w życiu chodzi, dlatego nie przeżywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile facet ladna chce bzykac o tyle na stale zwiaze sie z przecietna. tutaj chodzi o charakter,a nie wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18.33 ze co niby przeciętne są lepsze z charakteru niż ładne? Co ma piernik do wiatraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wątpie, ale zdarzają się takie przypadki. Cóż.. miłość nie wybiera :) I może w jego oczach będziesz ładna, każdemu coś innego się podoba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×