Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Monika Z Cisy

Naturalny spalacz tłuszczu. Jakie znacie ?

Polecane posty

Gość Monika Z Cisy

Jak w temacie ja znam naturalny spalacz tłuszczu działający w 100% http://abnehmenambauch.eu/ Przetestowałam na sobie ubyło mi w pasie 4 cm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalny spalacz tłuszczu to BIEDA. Jak nie masz co jeść, a dodatkowo stres "cie zjada", bo nie masz na rachunki - uwierz mi schudniesz w mig, a zanim się obejrzysz może cie już nie być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleksa838
Ja już na szczęście odchudzanie mam za sobą bez diet a poprzez regularne posiłki i stosowanie afrykańskie mango schudłam 16kg w ok. 3 miesiące! Ps. posiadam kody rabatowe na African Mango ponieważ zamawiałam większy zestaw przy odchudzaniu, jeżeli któraś z was dziewczyny chce go wykorzystać to zapraszam do kontaktu magda.orzechowska87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bialko serwatkowe. izolat bialka firmy olimp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tradycyjnie...same reklamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalny spalacz... CYNAMON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa dieta i aktywność fizyczna, a nie jakieś g****a suplementy działające jak pić na wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaron
Rzeczywistość jest taka że gdyby nie Foreverslim to nadal bym się turlała.W końcu po wielu nietrafionych dietach znalazłam coś co w końcu pozwoliło mi się pozbyć nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNorma
gośćMaron, przestań piedolić głupoty o cudownych lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiostraTelimena
UWAGA ten wpis wyżej to bezmyślny SPAMER, który pisze (za pieniądze), podszywa się pod użytkowników! UWAGA SPAMERZY! Co więcej: punkt 16 ich regulaminu: 16. Oferowane suplementy diety, preparaty oraz kosmetyki nie są lekarstwami i nie mogą być traktowane jako takie. Produkty odchudzające są w pełni skuteczne, gdy jednocześnie stosuje się zdrowe odżywianie, doskonale zrównoważone i zróżnicowane pod względem wartości odżywczych. hahah, czyli równie dobrze możecie nie brać tych tabletek tylko stosować zdrowe odżywianie, doskonale zrównoważone i zróżnicowane pod względem wartości odżywczych i wtedy schudniecie! Nie dajcie się nabrać! JEDNYM SŁOWEM? ROBIENIE LUDZI W BALONA! buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizka
Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po Foreverslim.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie F oreverslim i waga spada.Obecnie ważę 69 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 posty pod rząd napisane o tabletkach. I niech ktoś powie, że to nie SPAM! Haha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam burn booster ma fajny skład i dobrze na mnie działa udało mi się schudnąć ostatnie kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano na czczo czarna kawa, dosyp pół łyżeczki cynamonu. Ogólnie polecam cynamon, peelingi z kawy z cynamonem i oliwą z oliwek są najlepsze na cellulit, poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się osiągnąc. W 3 miesiące schudłam 15 kilogramów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to bardzo dobry pomysł. Sama go stosowałam i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim środek na prawdę wart swojej ceny.Nie żałuję że go kupiłam.Pozbywam się pomału zbędnego tłuszczu,niedługo będę miała figurę taką jaką miałam w liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka855
Dla mnie naturalnym spalaczem tluszczu jest sport :-). Ostatnio kupilam dziecku rower (indiana) i schudlo 3kg... wczesniej moja cora byla troszke pulchna. zaczela sie ruszac i voila! dlatego ja kupilam sobie Indiane tez (ale dla doroslych hehe) i od tygodnia jezdze nia do pracy. efektow jeszcze nie ma, ale juz czuje sie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak tabletki Foreverslimu. Ja w każdym razie po 3 miesiacach ich stosowania schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalne spalanie tłuszczu uzyskamy jak ruszymy troszkę nasze ciałko do jakiegoś wysiłku, dlatego postanowiłam że kupię sobie rower, takie po mieście ale żeby czasami też gdzieź pojeździć po nierównym terenie macie coś fajnego ? Jakieś godne polecania marki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, do jazdy jaka została przez ciebie wskazana polecam rowery trekingowe, pozwalają podróżować na długich dystansach dzięki szerokiemu wachlarzowi przełożeń i amortyzowanemu widelcowi. Model męski nosi nazwę Wagant natomiast damski model to Gazela. Pozdrawiam Wojciech Doradca online Romet nowyromer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze wszystkim wystarczy dieta i ćwiczenia.Sa takie osoby które muszą dodatkowo wspomagać się tabletkami.Slimunox to najlepszy wybór jeżeli ma się jakiekolwiek problemy na diecie.Dzięki nim chudnie się szybko i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Q
Zbilansowana dieta i wysiłek fizyczny... Każdy by chciał zjeść magiczną tabletkę i z dnia na dzień chudnąć. Niestety nie ma takich "spalaczy" wszystkie suplementy są dodatkiem do diety i ćwiczeń a nie ich zamiennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×