Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie możemy sprzedać domu

Polecane posty

Gość gość

Mamy dom w średnim mieście który sprzedajemy już od 10 miesięcy i sprzedać nie możemy. Obniżyliśmy już cenę, ale przecież nie możemy na nim stracić. Zaczynam już panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis ludzie nie maja pieniedzy na zadne kupno domu nie sprzedajcie-.a nie mozecie wynajac na 1 rok?2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewno nie ma pracy w tym mieście ,zobacz sobie na ceny w krakowie a ceny w kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie ciężko teraz sprzedać nieruchomość,moi rodzice od 3ech lat próbują sprzedać dom babci,takich domów w okolicy są dziesiątki,cena tez spadła sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćedytkaaaaaaaaaaaaaa
u mnie to samo. dom mam w bardzo niskiej cenie. przyjezdzają sami biedacy autami z poprzedniej epoki, a udają wielkie państwo, wymyślają tak, że czasami aż mi się płakać chce, że ludzie mogą być tak chamscy i bezczelni. koniec końców okazuje się, że i tak ich nie stać, nawet zdolności kredytowej nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak,u nas też tacy cwaniacy się zjawiali,myśleli ze w mieście,dom za friko kupią,nie było ich stać na kupno,a juz nie wspominając o jakimś tam remoncie,ludzie to mają pofikane w głowach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćedytkaaaaaaaaaaaaaa
no właśnie ja mam dom w niskiej cenie, ponieważ dużo trzeba porobić- jest sporo do remontu. ludzie myślą, że kupią dom za bezcen w pełnych lusksusach. kasy nie mają na zakup a domy do remontu oglądają. szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, znajomi kilka lat sie bujali ze sprzedaza domu. ludzie nie maja kasy, a i rosnie swiadomosc odnosnie brania kredytow. ja o maly wlos sama bym sie nie wrabala w rkedyt na 30 lat ale poszlam po rozum do glowy. kogo stac by kupic dom za gotowke albo 50/50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba po prostu używać mózgu,liczyć,przeliczać,i kombinować moja koleżanka kupiła mieszkanie(slums) ok 5o m kw za 125 tys,remontuje to od x mcy,włożyła już 60 tys,za ta kasę to miałaby mały dom w stanie "zamkniętym",a działkę ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tak samo. Sprzedajemy już dom od roku i sprzedać nie możmey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vickyvicky
Niż demograficzny, kiepska lokalizacja, wysokie ceny domów, nasycenie rynku nieruchomościami. To wszystko sprawia, że sprzedać dom będzie coraz trudniej. No chyba, że będzie on miał jakąś super fajną lokalizację. Wtedy ze sprzedażą nie powinno być większego problemu. Polecam zapoznać się z tym artykułem: http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/oceny/domy-tanieja-dobry-moment-na-zakup/ w którym autor próbuje wyjaśnić przyczynę tego zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na osiedlu, w dobrej lokalizacji domy od lat stoją i nie ma nie kupca... W sumie to straszne, bo gdybm musiała swój sprzedać to nie wiem, czy to by się szybko skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dom ma lat? Bo jeśli około 5 to zapomnij że ci się koszty zwrócą. Ceny materiałów w tamtym okresie były o połowę droższe. Piszesz że z małego miasta jesteś więc pewnie ceny działek są jeszcze przystępne ludzie kalkuluja że pewnie im się bardziej opłaca postawić nowy dom. Będzie dobra cena to znajdzie się kupiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poproście o pomoc dobrą agencję nieruchomości? Ja długi czas nie mogłam sprzedać mieszkania, aż zgłosiłam się do http://pcn.center/ i szybko rozwiązali mój problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poproście o pomoc dobrą agencję nieruchomości? Ja długi czas nie mogłam sprzedać mieszkania, aż zgłosiłam się do http://pcn.center/ i szybko rozwiązali mój problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję skorzystać z usług home stagera , pomoże w lekkim liftingu nier***mości- tak,żeby nie tylko dom się sprzedał, ale żeby również zwiększyć jego wartość. Myśmy korzystali z wnetrzaodnowa.pl - polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwidoczniej źle się do tego zabraliście. Jak wygląda ogłoszenie? Są ładnie wykonane zdjęcia? (to jest wyraźne i bez bałaganu), dokładny opis? Jeżeli ogłoszenie jest źle skonstruowane to się nie dziwie, że nie ma chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję skorzystać z usług home stagera , pomoże w lekkim liftingu nier***mości- tak,żeby nie tylko dom się sprzedał, ale żeby również zwiększyć jego wartość. Myśmy korzystali z wnetrzaodnowa.pl - polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×