Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w moim odżywianiu jest coś nie tak ?

Polecane posty

Gość gość
Mam swoje problemy i choroby ale pytanie jest o to, czy ta dieta jest dobra a nie o twoją depresję, chyba że jesteś autorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka - ja nie mam depresji. Ważę 52 kg przy wzroście 168.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja próbuje schudnąć ale mi nie wychodzi szczególnie przez spore kolacje, aż wstyd przyznać 2 kawałki pizzy albo cheesburger (mąż preferuje fast foody i pod wieczór zamawia) albo z 4 5 kanapek;\ Ze 2 razy na miesiąc zamawia...Te kanapki to często jadam wiem ze na darmo wtedy moje starania za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ale autorko odnoszac się do twojego tematu czemu miało by być w twoim odzywianiu cos nie tak znaczy w jakim sensie? chodzi o to ze nie mozesz schudnac czy ktos ci cos mowi czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
no i kurczę czy ja odstraszam? chciałąm pogadac o tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mi mówią, że jem za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
skoro ważysz tak mało to chyba nie musisz się dochudzac? myslalam ze walczysz z kilogramami. gość 2015.05.24 Wczorajsze menu: mysle ze ten miód i ziemniaki jakos ratują twoje weglowodany. akurat sa to produkty o wysokim indeksie glikemicznym,wiec wyrównują to skąpe menu. radziłabym wiecej surowych warzyw,duzo błonnika,len mielony,kiełki itd,wtedy na pewni nie przytyjesz ani nie padniesz z wycieńczenia,tylko takie rzeczy najlepiej ustalac z dietetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×