Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje dziecko podobne do mojego brata ?

Polecane posty

Gość gość

Wszyscy powoli mi, że moj syn zrobił się podobny do mojego młodszego brata ( 26 lat). Dzisiaj oglądałam zdjęcia z dzieciństwa i faktycznie mój synek jest kopią mojego brata. Jak to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyy... serio jesteś taką idiotką, że tego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bratem łączy mnie tylko identyczny kształt nosa. Jesteśmy kompletnie inni, bardziej podobny jest do mojej młodszej siostry, bo oni są podobni do mamy, a ja do taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No idiotka. I-dio-tka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieję, że intelekt tez odziedziczył po kims bystrzejszym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, że jakieś tam geny przechodzą na dziecko, ale kurcze oni są identyczni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj trochę o genetyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś tam geny :P ja nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy się nie spotkałam z tym, że dziecko było podobne do rodzica rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś ty pustak autorko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córcia jest mega podobna do mojego ojca ale dla mnie to nic zaskakującego Autorko radze się trochę dokształcić z biologii i genetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tego typu tematach najbardziej smiesza mnie odpowiedzi typu : idiotka, na genetyce sie nie zna, doksztalc sie! Odezwaly sie znawczynie z kafe z tytulem dra genetyki:), ktore wiedze czerpia z artykolow o kolorze oczu w serwisach parentingowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka to skóra żywcem zdarta z siostry męża - te same brązowe, kręcone włosy, duże oczy, blada cera. Poprostu i mąż, i jego siostra wdali się w swojego ojca, tylko oczy szwagierka ma po matce. Teściowa aż się ostatnio wzruszyła jak pokazałam jej zdjęcie mojej małej zbierającej kwiaty na łące, okazuje się że wygląda identycznie jak szwagierka na zdjęciu z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma dwóch synów, 14- i 12-letniego. Z wyglądu są podobni do rodziny mojego męża, ale z charakteru....Jeden jest identyczny jak mój 1 brat, a drugi jak drugi (rozumiecie, ma dwóch braci :P). Momentami to bywa przerażające :P nawet odzywki mają te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka jest podobna do mojego teścia :) Na szczęście to przystojny mężczyzna, więc małej nic nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne mój jeden syn jest podobny do brata mojego męża a drugi syn do mojego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podejżane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz ma siostre, i ona ma dwie corki i co? jedna z nich to kopia meza mojego ( tu akurat chyba nic nie mozna zarzucic ) zreszta maz nizbyt lubi sie z siostra a z kolei ruga corka siostry meza jest jakby siostra blizniaczka naszego syna, wiec cos tam jest mozliwe jakies geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to już jest. Ja np.jestem podobna do dziadka, do mojej mamy podobna jest córka jej brata. Moja córka to kopia mojej "ukochanej" teściowej, a z charakteru jest jak moja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj.brat to kopia twojej mamy jak.mowisz. wiec twoje dziecko tez musi byc kopia twojego.rodzica. prosta zasada genetyki: najwiecej genow jest z trzeciego.pokolenia. wiec nasze dzievi dostaja po naszych rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam mała to byłam bardzo podobna do siostry taty, wypisz wymaluj... Mój brat za to jest podobny do naszego kuzyna, siostrzeńca mojej mamy. Mój narzeczony znów do brata jego matki, także wszystko możliwe, zależy jak silne geny są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×