Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Błagam Was, wpłaćcie chociaż złotówkę na tę dziewczynkę

Polecane posty

Gość gość
No tak, ale ty bardzo dobrym czlowiekiem jestes, dalas 400 na pieski. i zeby nie bylo- kocham zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 6% przeznaczone jest na utrzymanie serwisu, wiadomo, sam sie nie utrzyma. z 10zl to zaledwie 60gr. Czy w związku z tym nie warto pomagać? Nie bądźcie śmieszni. xxxxxxxx utzymanie serwisu? A dlaczego nie utrzymuj sie charytatywnie? Przeciez tamci tez moga pomoc , a po prostu nie chca i zeruja na was, do dziecka trafi byle co, dlatego ja złodziei nie bede utrzymywac, dziecka oczywiscie zal, ale złowki złamanej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha, a skad masz dokument, ze 6%, bo co - tak napisali, nie badzcie naiwne, robia z kasa co chca, ja nie bede pracowac na pośrednikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z czy macie problem? Przeciez nie musicie wplacac, przymusu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialylemur
Ale macie problem. Dziecko chcialo dac wlasne pieniadze zebrane z urodzin na zwierzeta ze wchroniska - w jego imieniu je schronisku przekazalismy. A nie czuje sie poruszona, bo pracuje w hospicjum, mam to na codzien. Idzie przywyknac. Co do sytuacji ktora przytoczyla kafeterianka ze gdyby w wypadku poszkodowanymi byli ludzie i zwierzeta i olalabym ludzi - coz. Bledne rozumienie. Ratowalabym te zycia ktore maja wiecej szans. Albo te ktorych nikt ratowac nie chce. Ktos musi, skoro inni okazuja taka znieczulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomogłam, mam nadzieję, że pieniądze trafią tam gdzie powinny i uda się pomóc tym biednym dzieciaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomagam małej Marysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×