Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacekZabrze

Co oznacza takie zachowanie kobiety?

Polecane posty

Gość JacekZabrze

Pracujemy razem od niedawna. Niedawno zatrudniłem się w firmie. Dziewczyna 30, ja 31 lat. Wiem, że nie jest sama. Ilekroć przechodzi obok, patrzy się na mnie. Kiedy na nią spojrzę, spuszcza wzrok. Rozmawiamy normalnie, po koleżeńsku. Wiem, że ma chłopaka, co wyszło w trakcie naszej rozmowy. Podczas naszej rozmowy wyszło również, że ma nieaktualne informacje odnośnie mojej osoby. Tzn. od miesiąca jestem sam, ona wyraziła duże zdziwienie, kiedy jej to wyznałem - "a to Ty już nie jesteś z Kasią?" Ktoś jej powiedział o tym, że byłem z Kasią, albo sama dopytywała. Były to luźne dyskusje, nie zorientowane na wzajemne podrywanie. Co o tym wszystkim myślicie dziewczyny. Nie jestem świnią i nie chciałbym odbijać dziewczyny innemu, ale podoba mi się ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślę jako kobieta?Zaproponuj Jej kawę na mieście czy jak- po prostu umów się z Nią.Jeśli się zgodzi -masz szansę u Niej.Jeśli się nie zgodzi pozamiatane i po temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekZabrze
może poczekać jeszcze trochę, aż oznajmi, że nie ma chłopaka już... myślę, że wie, że mi się podoba i wie już, że jestem sam, więc może następny *******leży do niej? zaprosić na kawę... to dość jednoznaczne... być taką świnią dla jej chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak od niedawna (tydzien, miesiac) to jeszcze poczekaj jak to sie rozwinie, bo rozumiem ze krepujesz sie zrobic 1 krok:). a jest szansa aby zorganizowac jakas impreze firmowa albo cos? przy piwie zawsze latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JazekZabrze
Nie tyle krępuję, bo zwykle jestem bezpośredni i ponoć mało wstydliwy, ale później będziemy się codziennie widywać i w razie, jak odmówi, może być dziwnie obok siebie przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×