Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mateoal

Europcars OPINIE

Polecane posty

Gość mateoal

Słyszeliście coś o tej firmie? Chciałabym wiedzieć, czy opłaca się u nich wynajmować samochodowy np. w wyjazdy służbowe. Czy mają samochody sprawne, na jakiej zasadzie odbywa się wynajem, czy umowa jest czysta i klarowna? Uczciwa i wiarygodna firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że firma jest wiarygodna i uczciwa. Korzystam z ich usług od pół roku i nigdy się nie zawiodłem. Zapewniają komfort jazdy, sprawne, bezpieczne samochody, które nie zawodzą w podróży. Cenowo moim zdaniem bardzo atrakcyjnie. Dużym atutem jest to, że wynajem odbywa się 24/7. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Dysponują głównie passatami, które są niezawodne i sprawiają wielką przyjemność z jazdy. Osobiście dwa razy wynajmowałem u nich auto i byłem zadowolony. Minimum formalności, a auto dowożą bezpłatnie pod dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auto przekazują z pełnym bakiem- w pełni wyposażone, eleganckie, więc również nie mam zastrzeżeń. Ja osobiście docenia fachową, miłą obsługę, indywidualne podejście do klienta. Europcars mnie nigdy nie zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrsesi
Poczytaj w internecie opinie - one powinny Cię przekonać do tej firmy. Mnie przekonali i ceną i kompleksową obsługą. Potrafią klientowi zaoferować naprawdę korzystne rozwiązanie i starają się, by był on w pełni zadowolony. Ich samochody idealnie nadają się na służbowe wyjazdy, na jazdę po mieście, czy wyjazd za granicę. Przekonałem się o tym na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ich stałym klientem i jestem zadowolony z ich usług. Ich samochody spełniają moje oczekiwania i zawsze dowożą mnie i moich pracowników w odpowiednie miejsce. Różnią się od innych firm dokładnością, życzliwość i profesjonalizmem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×