Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezydent Andrzej Duda, oceny i opinie

Polecane posty

Gość gość
A ja tam bardzo dobrze pamiętam że w latach rządów PiS było lepiej, czuło się więcej pieniążków w portfelu, złoty był mocny, kurs euro niski, ceny niższe. I właśnie temu że polakom było lepiej to mieli wiecej czasu na oglądanie telewizji gdzie była prowadzona brudna i obłudna kampania ośmieszania rządu PiS i Prezydenta L.Kaczyńskiego, kampania tak brudna że osoby które to wtedy robiły powinny dziś przeprosić. Wtedy nie było żadnych mediów pokazujących obłud PO po za tymi od Rydzyka, które były wtedy już tak zszargane, ośmieszone i zmieszane z błotem że nikt im nie ufał. Teraz gdy mamy więcej źródeł ukazujących zakłamanie i obłudę POwską niż tylko media od Rydzyka także młodzi dostrzegają to co sie dzieje. I co teraz powiedzą platformersi? Wtedy to przecież 'głupie mohery z Radia Maryja' wybierały PiS a teraz co młodzi??? Nie będzie tak łatwo młodych zmieszać z błotem jak można było ów 'moherów'... Te nieuczciwe rządy się kończą. To już jest koniec tej sitwy. Na całe szczęście. Mam nadzieje że początkiem dobrych zmian będzie Prezydent Duda. Na jesieni wygra PiS, Kukiz będzie miał dobry wynik, miejmy nadzieje że SLD i PSL w ogóle wypadnie z sejmu i to będzie początek pozytywnych zmian nareszcie po tylu latach kłamstw i obłudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcielibyście żyć jak niemieccy emeryci którym tak zazdrościcie i których najchętniej utopilibyście w łyżce wody "za babcię, za dziadka", a jednocześnie pracować jak najkrócej. Tak się nie da. Ekonomia, głupcze jak to mawiał Clinton. Jak Duda odwróci się plecami do Niemiec i zacznie budować koalicję ze śmiesznymi państewkami typu Węgry izolowanego Orbana to mamy parę lat w plecy i rękę w nocniku po łokcie. Polacy nie rozumieją, że trzeba trzymać z silnymi nawet jeżeli nie na równych prawach. Putin tylko czekał aż Polacy sami się załatwią wybierając krzykaczy, których nikt w Europie nie będzie traktował poważnie tylko dlatego,że "dumnym Polakom się należy a jak nie to zabieramy zabawki na węgierskie podwórko albo pójdziemy się bawić z Gruzją, Mołdawią, Macedonią i innymi gigantami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Opowiadasz bzdury. Polacy pracują najwiecej i najcieżej w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było źle, przez PIS jesteśmy biedni, wyjechaliśmy za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam argument "więcej pieniążków w portfelu". A o ogólnoświatowym kryzysie ekonomicznym słyszeli? Gdyby PiS miał rządzić w czasach kryzysu to by robił bokami. Miał szczęście rządzić wtedy kiedy kryzys dopiero miał do Europy zawitać. Zamiast wykorzystać koniukturę gospodarczą do reform, woleli pro socjalne z Lepperem u boku , rozdawnictwo lewych rent dla swojego elektoratu ze ściany wschodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zgłupieli na punkcie Dudy, to wszystko jest chor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To PO okazała się gorszymi socjalistami od PiS i SLD razem wzietych podnosząc podatki ktorych obiecali nie urzac i zabierajac nam najwiecej po 89 r. :O PiS chociaz potrafił obniżyc podatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS to złodzieje, nie mam pieniędzy przez was, jesteście ścierwem i złem na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lemingi z PO to hipokryci głosowali na postulaty PO (bardzo podobne do tych obecnie gloszonych przez Dude) a gdy ich oklamano i zrobiono na odwrot to dalej glosuja na PO i krytykuja obienice Dudy tylko dlatego ze to Duda a nie Komorowski, jakby Komor zaczal gadac to co duda to wtedy byloby ok. Wy poprostu nie macie poglądów tylko ślepo dajecie sie karmić propagandą tvnu, wyborczej itd... I to jest prawdziwa prawda o was. Bo nawet zwierze jak raz cośźle zrobi to sie nauczy . A wy glosujecie na PO ktore wam pluje w twarz, okłamuje a wy dalej idziecie i glosujecie bo przeciez TVN powiedzial ze jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracować najdłużej to nie to samo co najciężej. Dobrobytu nie wytworzy Pani Stenia z podkarpackiego skręcająca części na taśmie. Duda chce podtrzymywać trupa tylko dlatego, że trup jest polski. Nieważne, że nierentowny. Ważne, że polski. Górnik ma według was zarabiać dużo, bo jak powiedział jakiś pisuar "musi utrzymać niepracującą żonę, bo taki jest model rodziny". Znam ten model, miałam okazję go podglądać. P***y ze śląska i ściany wschodniej 30 lat w domu i jej frajer rypający na taśmie na nią i czwórkę poczętych "po katolicku" dzieci. Po co szukać pracy? Niech lepiej napiernicza kotlety schabowe i uczy dzieciarnię paciorek klepać przed obrazem polskiego papieża. To jest modelowy elektorat Dudy i PiS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z podatków skorzystali bogaci, a biedni nic nie dostali To PIS jest gorsze, też obiecali, ani grosza nie dostałam, pojechałam za granicę, tam mam godny zarobek na życie, obłudnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO musiało reagować na kryzys. PiS by się posrał gdyby przyszło mu rządzić w czasie kryzysu. Ci ludzie nie mają pojęcia o ekonomii. Jedyne na czym się znają to tropienie układów, wyszukiwanie niemców, żydów, gejów, gender i wszystkiego co nie katolickie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze bo to napędza gospodarkę . Jak widać PiS był bardziej liberalny niż totalnie socjalistyczne PO ktore zabiera i mało daje. PO ktore przeciez reklamowalo sie jako partia liberalna i na to poszliscie glosowaac a teraz chcecie pomocy dla najubozszych? To sie zdecydujcie lemindżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś "PO musiało reagować na kryzys" Partia "liberalna" reaguje na tzw "kryzys" podnosząc podatki?! Ha ha ha. Tylko ostanie oszołomy wierzą w te tłumaczenia zdrajcy Tuska i calej sitwy PO. Wy naprawde jestescie tak omamieni propagandą że to jest aż przerażające :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej nie jestem łosiem ściany wschodniej szczającym za stodołą i obciągającym "księdzu dobrodziejowi", nie wieszam sobie na ścianie obrazu papieża broniącego pedofilów i nie latam na marsze z pochodniami u boku kurdupla, którego całe życie mamusia za rączkę prowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PełOfcy dali se wmówić że musi być źle i koniec bo jak ktoś chce dobrze to zrobi xle dla gospodarki itd. I kto wam to wmówił? Media finansowane przez obce koncerny majace układy z swiatową finansjera zza kurtyny sterujaca polityka swiatową, polityka w UE. Im nie zależy na dobrych rządach w Polsce bo po co? POolska dla nich ma być tylko nie liczącym się pionkiem... Od czasu do czasu dostajacym jakiś euroochłap... Wiadomo że beda nam wmawiać Po co nam dobry prezydent bedacy wrażliwym na los Polaków? Pezeciez mamy takiego "stabilnego " ktory zrobi wszystko co każe UE pod przewodnictwem swiatoej finansjery wiedzacej lepiej od was samych co jest dla was lepsze :) Wyłączcie tv i włączcie myślenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś , typowe lemingowe wściewkłe atakowanie wynikające z braku rzeczowych argumentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za tępa pisda opowiada ze miała więcej pieniążków w portfelu? A niby skąd? Wydawało ci sie moherze bo miałas kościół w rządzie. Obrady sejmu to były dla ciebie jak msza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę być lemingiem niż PiSdzielcem po podstawówce ogłupionym przesz kler, który zagranicą był najwyżej na Ukrainie po zapasy bimbru. Wasz zimny Lech do czasu objęcia prezydentury to zwiedził zdaje się tylko kibel we Frankfurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm nie widzę różnicy między PiSem i PO w podejści u do kleru . Finansowanie sie nie zmieniło , Ludzie z PO nie raz otaczali sie klerem bardziej niż Kaczyński i PiS. Nawet jeśli przy PiSie kręci sie Rydzyk to z tego co wiem on dostaje calkowicie DOBROWOLNE wpłaty , a PO kreci sie kolo Prymasów i tych wszystkoich ktorzy ciagna z budżetu czyli waszych podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tym kościołem. Co Komorowskiego nie widzieliście w kosciele ? Komorowski nie jeździł na Jasną Górę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś po tym jaki poziom prezentujesz nie widać abyś mógł mieć skończone więcej niż podstawówkę.... Jest też cos takiego jak inteligencja, której nie wyznacza poziom wykształcenia. A jesli swoją wiedzę o tym ze PiS popierają ludzie bez wykształcenia na tych samych sondażowniach które prognozowały poparcie rzędu 70% dla Komorowskeigo i jego zwycięstwo w I turze to gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie on nie przekonuje- jest po prostu śliski. Nie głosowałam na niego, no ale wygrał. Więc mam nadzieję, ze nie będzie marionetką Jarosława :) Zresztą, niedługo Belce kończy się kadencja- zobaczymy co zrobi Duda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież oni na wschodzie maja nawet dwa razy niższy poziom szkolnictwa. Ludzi biednych nie z własnej winy jest naprawdę malo. Większość to ludzie którzy nawet zawodowki nie potrafili skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój PO to obłuda. Sami sie kreca koło wszystkich klerykałów Nyczów i tych innych któzy tylko najwiecej ciągno z budżetu. Rydzyk dostaje kase od woich zwolenniików któzy mu ja daja dobrowolnie a jakos od Rydzyka odcinaja sie ci głowni ktorzy kreca sie przy ludziach PO bo PO nie robila nic zeby obciac im finansowanie z budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam by w Kościele odstawiano agitację na rzecz Bronka. Ściana wschodnia natomiast dostała instrukcje w zielone świątki. Żaden zamożny kraj nie jest katolicki. We Francji prezydent bredzący na wstępie o co by go nie zapytać, że jego zdanie jest "takie jak episkopatu" byłby w polityce spalony. W Polsce jesteś spalony jak nie pojedziesz na Jasną Górę i nie odbędziesz pierwszej wizyty zagranicznej do Watykanu. Duda wyciera sobie gębę Wojtyłą jakby nie zauważył, że po drodze był jeszcze Benedykt (ale to Niemiec jakiś przebrzydły to się nie liczy, tfu, tfu) i teraz Franciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś piszesz jakby na PiS głosowali tylko biedni. A tak nie jest. Znam wielu i wykształconych i zamożnych głosujących na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na czym opierasz swoje informacje że "ściana wschodnia dostala instrujce w zielone świątki"? Opanujcie sie bo piszecie takie glupoty wyssane z palca że tylkosie osmieszacie wyznawcy PO :P z was to dopiero fanatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS to jest obłuda, dlaczego ich wyrzucili? bo źle rządzili, doświadczenia to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×