Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zakupy grupowe, czyli jak na tym zarobić. Zobacz!

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Chciałem się podzielić pomysłem na biznes, który polecił mi mój znajomy – swego rodzaju ZAKUPY GRUPOWE. Przeczytajcie proszę do końca! x Powstaje właśnie MIĘDZYNARODOWY portal (z Austrii), który będzie pośredniczył w zakupach internetowych i za każdą transakcję poprzez portal, WSZYSCY użytkownicy dostaną PROWIZJĘ. Każdy z nas na co dzień robi zakupy w Internecie, więc czemu by nie mieć za to Cash back? I nie tylko od swoich transakcji, ale WSZYSTKICH użytkowników! x Dlaczego zależy nam na jak największej ilości użytkowników? Bo każdy z nas robi zakupy a WSZYSCY mamy profity od obrotu. Dlaczego Internet? Bo jest to wygodne i tutaj generowane są największe transakcje! Jakie zakupy są premiowane? Dostajemy pieniądze za zakupy użytkowników z CAŁEJ EUROPY m. in. w portalach: -EBAY -AMAZON -BOOKING.COM -oraz projekt ENERGIA – każdy zarejestrowany użytkownik w Niemczech i Austrii będzie miał 24% tańszy prąd, więc to dla nich ogromna oszczędność. Pamiętajcie, że na zachodzie mają wyższe dochody i zakupy robią w EURO! x Zalety tego programu: - Prowizja za każdego nowego użytkownika, również nie zaproszonego przez nas! - Po zakończeniu etapu początkowego dochody z zakupów internetowych! - dochody z gier internetowych, wewnętrznych loterii, reklam na naszym portalu i.t.p - Dziedziczenie – Twój dochód jest dziedziczony! - Nie ma żadnych późniejszych wymagań: nie musisz polecać dalej (ale warto, bo będzie więcej zakupów), nie musisz nic kupować (ale warto, bo zyskujesz), nie musisz nic płacić za uczestnictwo (ale możesz dokupić większy udział w zyskach). Jednym słowem: warto się chociaż zarejestrować, a zobaczysz, że to już powoli zadziała! x Informacje dodatkowe: Jedyna opłata, jaka występuje, to 118 Euro przy rejestracji. Znajdujemy się w „fazie początkowej”, dlatego jest ona na niskim poziomie, ponieważ firma chce zebrać jak najwięcej klientów, którzy będą polecali dalej. Nie ma żadnej kampanii reklamowej, dlatego każdy z nas otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie za polecenie kolejnych użytkowników. Im jest nas więcej, tym większy otrzymujemy dochody za rejestracje innych i same zakupy. Po zakończeniu fazy początkowej (czyli koniec maja) opłata wzrasta do kwoty 200 Euro + VAT. Wtedy zwiększą się profity od rejestracji, oraz ruszy portal z zakupami, reklamami itp. Prowizja jest dzielona na wszystkich użytkowników! x To są powody, dla których warto wejść jak najwcześniej. Wszystkie szczegóły zostały opowiedziane na konferencji, którą znajdziecie na Youtubie. Adres poniżej: https://youtu.be/UdcaIGrlVYQ x Myślę, że wszystko wyjaśniłem w prosty i rzetelny sposób. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania, albo wyrazi chęć rejestracji, proszę o kontakt na poniższy email: crown.zakupy gmail.com Proszę tylko wstawić: @ Jeśli czegoś nie rozumiesz, napisz emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×