Gość cojestkurfa Napisano Maj 25, 2015 Polacy to niekolezenskie buce i niedojrzali psychicznie egoisci. Gdzie dwóch Polaków to zawsze klotnia. 30 l at zmarnowanego życia. Nie chlejesz to nie masz "przyjaciół" kumple od kieliszka nie można na nich liczyć. Potrafia tylko narzekać,nap******ic się ewentualnie skasowac jakiegoś geja albo kogoś komu się lepiej powodzi. A kobiety to falszywe suki nie lepsze od facetów Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach