Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bez JoJo

Wreszcie schudniesz! Bez efektu JoJo!

Polecane posty

Gość gość
najlepsze wedłiug mnie i mojej siostry są tabletki Slimcea. Stosujemy równolegle i widzimy zadowalające efekty. Ja 8kg ona 6kg w 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koonkreet
Zryj mniej i zacznij się ruszać, a nie szprycuj się chemią. Odstaw kartofle, białe pieczywo, piwo i cukier pod każdą postacią. To pomoże, a nie magiczna chemia, która i tak nie działa. Wiadomo, że te wszystkie pozytywne opinie piszą sami pracownicy, a zwłaszcza widać ich aktywność w godzinach porannych 8-10, bo mają taki przydział godzinowy, szef każe - sługa musi. Tabletki to jedna wielka ściema, wiedzą o tym sprzedawcy i sami gnioty piszą w internecie, bo kto jak nie oni miałby to pisać? Najgorsze jest to, że to jest oszustwo i powinny się za to wziąć organy ścigania + UOKiK, choć z tego co wiem UOKiK już bada sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam bez jojo 8 kg w 3 miesiące na diecie ograniczając węglowodany i stosując Activlab, który kupiłam w sklepie http://swiatsupli.pl/ . :) Preparat naprawdę rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudów nie ma, bez diety i ćwiczeń nie zrzuci się zbędnych kilogramów. Można jednak to odchudzanie jakoś wspomagać, ja polecam młody zielony jęczmień bo ma mnóstwo składników odżywczych, błonnik i fajne rozpędza metabolizm. Stosuję w tabletach (sok jest okropny w smaku) nazwa tabletek to Green Barley Slim, chudnę ok 2 kg tygodniowo..czyli zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
http://www.e-odchudzanie.com.pl/therm-line-forte.html Therm Line Forte mojej siostrze dał bardzo dużo. Stosowała go, ale oczywiście jako „wspomagacz”. Ma się rozumieć… ciągle ćwiczyła, trzymała dietę, ogólnie dbała o siebie. Schudła ładnych parę kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×