Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czekać czy iść z dzieckiem do lekarza

Polecane posty

Gość gość

witam moja córka ma 2, 5 roku do tej pory mi nie chorowała wczoraj zrobiła 4 razy luźną kupkę , ale nie narzekała na bol brzuszka , apetyt moze miała słabszy ale jadła i dużo piła. w nocy ok 1.00 obudziałam sie a mała miała juz temperaturę podałam ibum 5 ml i po 40 minutach zaczeła goraczka spadac o 6.00 miała 37, 1'C jestem w pracy dzowniłam do mamy córka sie obudziła jest w dobrym humorze temp.utrzymuje sie taka jak o 6 mowiłam mamie aby po 8-9 podała jeszcze raz te 5 ml ibum bo gdy lek przestanie działac goraczka moze wrocic teraz pytanie jezeli dzis juz nie bedzie problemów z kupka, nie ma kataru , oddych spokojnie , brak kaszlu itp. a goraczka utrzyma sie jeszcze dzis to czy jutro juz isc do lekarza ? kiedys mi pelegniarka mowiła ze jak przez 3 dni dzeicko goraczkuje ale nie m innych objawow to tylko zbijac temperature a w tym przydpaku nie wiem co robic nie jestem czestym gosciem w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym czekała,ale dawka ibum 5 ml jest za duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zrobila luzna kupke to moze byc chore gardelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na opakowaniu wg wagi córki było wskazane 5 ml x3 na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wysoka goraczke miala? Do 38 sie nie zbija,bo organizm walczy z infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38,8'C córka wczesniej nigdy nie chorowała ale miała goraczke juz nie raz niestety ale jej organizm z goraczka walczyc nie umie porobowałam juz nie poodawac leku aby organizm sam walczył ale tempereat ciagle zawsze rosła i dziecko bardzo zle sie czuło wiec musiałam podawac syrop lub czopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie,poczekaj do wieczora,male dzieci gorączkują czasami bez większego konkretnego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie moczu, ale raczej to jakaś wirusówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×