Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie czy w Polsce będzie kiedyś legalna aborcja?

Polecane posty

Gość lusmi
ja nie wiem jak moze ,,zawiezc,, antykoncepcja.. wspolczyje 10 lat mam jedno planowane dziecko wiec tzn ze jak sie nie chce zajsc w ciaze to sie nie zajdzie ale jak ktos jest nieostrozny i pozniej usuwa bo mu sie nie chcialo byc ostrozna to powodzenia.. chyba ze mowimy tu o antykoncepcji ,,stosunek przerywany,, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielismy z mezem jedna taka sytuacje ( prze 6 lat zwiazku)ze uzywajac zelu nawilzajacego durex( cos do masazu chyba) maz nie zdazyl " wyskoczyc" bo przez zel nie poczul:/ Dziecko 9 m- czne w domu...wiec Podjelismy decyzje o aborcji- to byla wspolna decyzja Nas oboje, zaplacilam 1200 Zl Czy zaluje?? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lusmi bo antykoncepcja nie może cię "zawieźć":D mnie też antykoncpecja nigdy nie zawiozła nigdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za tym aby aborcja była dostępna, chociaż sama bym nie usunęła (chyba, ze wada genetyczna i inne takie przypadki) ale uważam, ze powinien być wybór, bo to kobieta jednak to dziecko w sobie nosi, od niej się wymaga, aby przeszła przez trud porodu i inne rzeczy z tym związane, gdyby nie ona dziecko by nie przeżyło, równie dobrze można powiedzieć "no dobra, to ja go nie chce, wyjmijcie je sobie w 4 tygodniu i hodujcie skoro to już osobny organizm) dziecko to pasożyt w organizmie kobiety. Śmieszny argument, że szkoda, że ciebie matka nie usuneła. A jakby usunęła to co? przykro by mi nie było bo by mnie nie było, no trudno, takie życie, to wszystko, ze tu jesteśmy i kim jesteśmy że akurat w takiej chwili się urodziliśmy nas kształtuje i to wszystko pieprzony przypadek, równie dobrze można powiedzieć jakby cię rodzice nie spłodzili, no to by nie spłodzili i by mnie nie było. I tak większośc ludzi żyje bo musi albo z przyzwyczajenia a nie bo tak strasznie chce, codziennośc jest do d*py, wiecej problemów niż radości i przyjemności, jakoś to ciągniemy, ale żeby robić z tego jakieś halo. Najprzyjemniej jest jak się śpi i jest nieświadomym chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za problem do Niemiec jechać na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po prostu pewna, ze kiedys w POlsce bedzie legalna, oby jak najpredzej. Bedzie mniej tragedii typu noworodki w smietniku. Wymysly, zeby rodzic kazde poczete dziecko chocby nie wiadomo jak rodzice sie nie nadawali i go nie chcieli- są po prostu chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wierzaca,a jestem przeciwna aborcji powyzej 6tc. Nie trzeba byc katolickim oszolomem,zeby miec inne zdanie na ten temat. Pamietam jak w 12tc widzialam na USG jak wariuje moja corka jako plod w brzuszku. Ssala kciuk,krecila sie,skakala,odbijala sie nogami od scian pecherza (dzis odbija sie nogami ode mnie na przewijaku). Kiedys myslalam,ze w 12tc jest kilka komorek,jakis zlepek. A to juz maly 7cm ludzik,calkiem wyksztalcony. Mysle,ze czulby bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z aborcją jest ten problem, że nie mozna określić dokładnie momentu, kiedy zarodek staje się dzieckiem. Tak sie dzieje wg niektórych juz w momencie kiedy podejmuje pracę układ krążenia 6-7 tydzień ciąży, czyli taki zarodek ma miesiąc. Do tego momentu moim zdaniem można usunąć ciążę, potem jest to zabójstwo własnego dziecka. Proszę nie mówic o "płodach", bo dziecko w brzuchu matki jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 tydzien i odbijala sie nogami ssala kciuli machala ci lapka spiewala piosenki fikala koziolki recytowala inwokacje buahahahahaha nie osmieszaj sie kobieto bo ja tez bylam na USG w 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma prawo usunąć ciążę tylko do 5 tygodnia? Jesteś żałosna. Płód nie jest istotą ludzką. poza tym aborcja nie odbiera płodu życia, ponieważ kobieta mu jeszcze tego życia nie dała. To kobieta mu daje życia i to ona decyduje czy donosi ciążę. Jesteś śmieszna, skoro uważasz ze kobieta to śmieć na niechciany płód. Opanuj się! Płód nie ma prawa zniszczyć ciała kobiety i życia, jeśli ona sobie tego nie życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płód jest człowiekiem? To dlaczego jest zależny od twojego organizmu i bez niego nie może się rozwijać? Teraz sama dałaś sobie po mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×