Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak to jest z transportem mebli

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zawieźć moje mable do mamy w sąsiedniej dzielnicy, gdyż ja kupuję inny zestaw mebli. Mam pytanie, czy firmy zajmujace się przewozem mebli biorą je z domu i znosza do samochodu, czy będę musiała kogoś z sąsiadów prosić, by mi znieśli te meble do auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma powiedziała mi, że takie firmy tylko transportują, ale oni dźwigać nie będą z 3 piętra mebli, że zanieść trzeba sobie samemu? Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znoszą i wnoszą, a nawet pakują i zabezpieczają przed uszkodzeniami. Wszystko to masz w cenie. Zresztą cena zależy od piętra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, ze takie transport mebli ma wysoką cenę, ze takie firmy biorą bardzo duzo za transport, wnoszenie i znoszenie, więc lepiej się zastanów, czy to się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do kilku firm to się dowiesz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno zapłacisz ok 1000 zł najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g... prawda! płacisz 80-100 zł za godzine pracy firmy przeprowadzkowej, znoszą ci meble pakuja na auto, zabezpieczają i wnosza spowrotem. ja rok temu przeprowadzałam biuro we wrocławiu. przyjechało 4 chłopaków, zniesli graty zawiezli a potem wniesli. 100zł za godzine pracy skasowali, pracowali 3 godz, zapłaciłam grtis za 4 godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od firmy. Lepiej wcześniej powiedzieć im czego dokładnie od nich potrzebujemy i zapytać się ile to będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassita
To fakt, że wszystko zależy od firmy, do której się odezwiesz. Ja mogę Ci polecić Japę, oni działają kompleksowo, a nie biorą za dużo kasy za to, także na pewno Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do firmy transportowej i się po prostu zapytaj o zakres ich usług. :) Ja polecam usługi transportowe firmy Kangoor (www.kangoor.pl). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tevas
Najlepiej zrobisz, jak odezwiesz się do firmy Japa&Co. Pomogą Ci ze wszystkim i nawet się nie obejrzysz, wszystko będziesz mieć przewiezione na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiiek12
Spróbuj może z Furgonetką - https://gielda.furgonetka.pl/ Kiedyś zleciłem przewiezienie mebli z Ursynowa na Bielany, a nie chciało mi się szukać w tych firmach itp. Dodałem tam zlecenie i wszystko było OK :) Firma się zgłosiła i wykonała zlecenie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joliech
Faktycznie, najlepiej odezwać się do firmy, która przewiezie Ci meble w nienaruszonym stanie. Taką firmą są oni: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Wszystko załatwią za Ciebie i pomogą od A do Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej skorzystać z giełdy transportowej www.transonet.pl - wystarczy dodac ogłszenie o transporcie - przewoźnicy sami sie zgłoszą a Ty wybierzesz najtańszą oferte sama - każdego przewoźnika można zwerifikowac i zobaczyć jego komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoreex
Najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie firmy, która ma odpowiednie samochody oraz posiada doświadczenie w przewożeniu rzeczy. Doskonale do tego nadaje się forma JAPA & CO. To prawdziwi fachowcy zadzwoń i zapytaj. Nawet pakowaniem nie musisz się przejmować we wszystkim pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Zarówno przeprowadzka, jak i remont kojarzą się nam z dość sporym stresem. Nie da się ukryć, że będą to również wydatki. Na pewno zależy nam na tym, żeby wszystko co zrobimy w tym czasie było zrobione porządnie i nie wymagało poprawek. Pozwoli to zarówno na oszczędności czasu jak i pieniędzy.http://www.motoinf.pl/jak-zorganizowac- ... woz-mebli/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi zawsze korzystają z jednej giełdy transportowej: LetsGo Fast. Fajna sprawa, ładunki dodawane są w formie licytacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy korzystał z fajnej giełdy transportowej: :LetsGo Fast. Darmowa rejestracja, żadnych ukrytych kosztów. Fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontletn

Sprawdź tę stronkę warszawaprzeprowadzki.pl mają dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_linka14

wiele zależy od tego z jakiej firmy się skorzysta ;) mi meble przewoziła firma Wiki przeprowadzki i nie dość, że meble znieśli to jeszcze zabezpieczyli je odpowiednimi materiałami żeby się nie uszkodziły w trasie a potem mi je wnieśli do nowego mieszkania, tak więc w 100% byłam zadowolona z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wska

Można śmiało odezwać się do firmy Japa&Co, a oni zrobią wszystko za nas. Nawet pomogą w pakowaniu. Mają doświadczenie w przewozie najróżniejszych mebli, także spokojnie pomogą też Tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooos

Na bank sprawdzi wam się firma Jaca-Trans ze Szczecina. Solidni, fachowi z bardzo korzystnymi cenami. Firma kompleksowo zajmuje się przeprowadzką od na pakowania przez transport po wniesienie. Z mojej strony pełne zadowolenie z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoremio

Ta firma jest świetna: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z ich usług. Wszystko odbywa się profesjonalnie, szybko i w miłej atmosferze. Z takimi ludźmi to można się przeprowadzać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość amoremio napisał:

Ta firma jest świetna: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z ich usług. Wszystko odbywa się profesjonalnie, szybko i w miłej atmosferze. Z takimi ludźmi to można się przeprowadzać 😉

Nie polecam, jadą jakby wieźli worek ziemniaków. Sieczka z mebli gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novana
Dnia 30.07.2019 o 10:39, Gość Gość napisał:

Nie polecam, jadą jakby wieźli worek ziemniaków. Sieczka z mebli gwarantowana.

No co Ty opowiadasz?! Jeszcze się nie spotkałam, żeby chociaż rysa była na przewożonych przez Japa&Co meblach. Wszystko jest zawsze dobrze zabezpieczone, także wydaje mi się, że nie ma opcji, żeby coś się tym rzeczom stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal

dobra firma pomoże Ci we wszystkim także spokojnie 🙂 U mnie Wiki transport przewozili rzeczy i pomogli z wniesieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×