Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anhcak

Perły piorące

Polecane posty

Chciałabym ocenić reklamowane jako najlepsze Perły Piorące na rynku - żelowo-proszkowe "saszetki" Perlux. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem i od lat jesteście wierne niemieckim proszkom do prania - to przy kolejnych zakupach warto się zastanowić. Zaciekawiła mnie przede wszystkim marka znana od lat jako moja ulubiona do czyszczenia podłóg. Myślałam, że to kolejne przereklamowane kapsułki. Myliłam się. Jeśli szukacie środka - który przy pierwszym praniu usunie krew, nieestetyczne ślady na białych ubraniach, mając dodatkowo wyjątkową świeżość produktu - bez zbędnego dolewania płynu do tkanin - to z pewnością dobry wybór. Ubrania nie są sztywne, są świeże, doprane w 30 stopniach. Forma opakowania nie jest zbyt duża więc sprawdzi się też do małych pomieszczeń - i chyba faktycznie musi zawierać środek odkamieniający, gdyż w pralce nie pozostał biały osad - do którego jestem przyzwyczajona po po praniu w znanym niemieckim proszku. Cóż Kobietki - warto wybrać Perlux - nie tylko ze względu na "cudowne, sprawdzone właściwości " ale także ze względu na atrakcyjną cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×