Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maz nieudacznik

Polecane posty

Gość gość
barzej66 wczoraj przecież same walczyliście o równo uprawnienie więc łopata budownictwo ciężkie pracy fizyczne czekają. Kobieta ma pracować czy to w domu czy w innej pracy również może przynosić pieniądze do domu a nie tylko siedzieć w domu co za problem pracować kobiety! x Haha mój mąż jest budowlańcem i jak posiedział kiedyś ponad tydzień w domu z dwójką dzieci, bo ja byłam w szpitalu, to powiedział, że woli tysiąc razy iść do pracy, niż prowadzić dom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj czy w przysiędze małżeńskiej jest jakaś wzmianka o pracy kobiety?czy w piśmie świętym jest coś o pracy kobiety?powiecie ambicja,postęp 21 wiek,kura domowa,to wszystko pięknie brzmi ale prowadzi do degradacji życia w rodzinie i pożycia małżeńskiego bo dzieci nie mają matki lub mają ją zapracowaną i zmęczoną,mąż nie ma żony bo wiecznie jest zapracowana i zmęczona bo dom i praca to nie jest łatwo ogarnąć,praca,biznesmeni,szefowie,wielka kasa i kobieta stwierdza że jej mąż to nieudacznik bo inni mogą mieć wielką kasę a jej mąż nie wie jak tego dokonać i zaczynają się problemy wyimaginowane przez kobietę bo przecież ona czuje się niedowartościowana z nieudacznym mężem bo otaczają ją ludzie z kasa i klasą a mąż w domu bez klasy i bez wielkiej kasy,w pracy ją adorują wszyscy a mąż w domu niekoniecznie.wiem że feministki mnie za to rozszarpią zaraz ale wali mnie ich opinia. A to już wiemy dlaczego Twoja żona nie pracuje, żeby nie zobaczyła innego życia i nie zamieniła Ciebie na lepszy model haha. A na zakupy chociaż może wyjść sama?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym Wy w ogóle piszecie?? Autorka przeciez pracuje. To raz. A dwa, chce, zeby po prostu jej maż mial, w miarę pewną pracę! Bo sorry, ale 6lat pracować przez pośrednika to chore!! Jeśli lubi tą pracę niech idzie do szefostwa i zapyta, czy jest szansa na zatrudnie bezpośrednio. Wysłanie CV nie oznacza od razu zmian! A facet nawet nie próbuje. Ja się autorce nie dziwię! Też miałabym dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×