Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hanka_w_kartonach

gdzie kupię biokominek?

Polecane posty

pytanie, gdzie kupię biokominek do zabudowy z oryginalnym wyglądem? Pod słowem oryginalny kryje się to, ze chciałbym, by to był na przykład kominek co jak nie działa wygląda jak telewizor w ścianie, czy coś takiego, bo takie widziałam, ale w amerykańskich gazetach. Byłam w tych wszystkich dużych marketach i tam wszystko na jedno kopyto, wszystko podobne. A ja chcę mieć coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to może trzeba poszukać w internecie :) W marketach masz zazwyczaj określoną liczbę modeli, bo przecież ograniczona jest powierzchnia. a sieć jest nieograniczona, więc szukaj. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe mnóstwo stron jest takich, gdize kupisz. Albo gdzie chociaż zobaczysz a potem pójdziesz do sklepu stacjonarnego i tam kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka_stok
jak kupowałam jakieś gadżety ostatnio to widziałam biokominiki tu http://efekciarnia.pl/ ale nie wiem czy to takie jakie o jakie ci chodzi. Popatrz sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie o coś takiego mi chodzi, ale nie wiem czy dokładnie znalazłam to co chcę, co sobie upatrzyłam, umyśliłam. Ale to na pewno dobry kierunek. Dzięki! Poszukam jeszcze, albo z mężem się faktycznie na coś zdecydujemy z tego sklepu, bo tak jak pisałam dobrze to wygląda i niby mi pasuje, ale jeszcze pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli teraz nie ma w sklepach tego co potrzebujesz to musisz czekać, albo ich męczyć, bo pytali producentów. Bo nie wierzę, ze nie ma w ogóle na rynku. Taki motyw że kominek wygląda z daleka jak telewizor jest dość popularny. Albo takie sklepy internetowe jak poleciła irka, albo spaceruj od jednego do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór biokominków ma firma www.wilinski.pl, myślę że znajdziesz tam coś dla siebie. Ja mam w salonie biokominek i świetnie wygląda, dzięki temu salon stał się bardziej przytulny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezchcekominek11
Myślę, że spodoba Ci się bardzo oferta biokominka, która znajduje się na stronie https://kratki.com/sklep/pl/category/6/biokominki/ Chodzi mi dokładnie o model Delta 3. Jest to biokominek o prostym i nowoczesnym wyglądzie, który stanowi oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Elegancka forma pozwala podkreślić wystrój zarówno salonu, jak i sypialni. Bardzo fajne jest to, że biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w montażu oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najbardziej oryginalnych pomysłów. Oczywiście wszystkie produkty dostępne na www.kratki.com są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Producent udziela 2 lat gwarancji na sprawne działanie biokominka od momentu zakupu produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×