Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ludzie z zagranicy myślą, że Ogniem i Mieczem to rosyjski film o dawnej Rosji

Polecane posty

polecam komentarze pod filmem https://www.youtube.com/watch?v=vxvwZhCBk1A "Greetings from Turkiye even though the movie is about like Russia cossacks and Russia Against my country XD nice movie" " I here a lot of Russian in amongst the language, such as Peesmo for letter, my Russian is Rusty, so is this movie in Polish or Russian? " Po co ja w ogóle czytałam komentarze, teraz kolejny raz ludzki debilizm zepsuł mi humor :( swoją drogą wiedza o Rzeczypospolitej Obojga Narodów, dawniej najpotężniejszym kraju w Europie jest skandalicznie mała na świecie a nawet w Polsce. :( smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metal 20 cm
dasz się przedziurawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki miałeś cel pisząc ten post wyżej? Pokazać że jesteś imbecylem, który nie potrafi nic mądrego powiedzieć? Przecież to ani nie jest zabawny byskotliwy humor, ani też ja zwykle nie reaguję na takie kretyńskie posty, ani w najmniejszym stopniu twoja odpowiedź nie nawiązuje do tematu. Więc w jakim celu go napisałeś? Teraz przeżywasz orgazm, że ci odpowiedziałam na twój trolling, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu placę 50 zl za pare twoich majteczek oczywiście noszonych przez pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
Nie przejmuj się tymi wpisami lidzie są tutaj zbyt ograniczeni, albo niezdolni do podjęcia z Tobą dyskusji na poziomie. pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie przejmuj się tymi wpisami lidzie są tutaj zbyt ograniczeni, albo niezdolni do podjęcia z Tobą dyskusji na poziomie. " Wiesz, gdyby ode mnie to zależało, to dane takich trolli byłyby ogłaszane publicznie wraz z ich zdjęciem i cytatami głupich postów które napisali. Przecież to ich słowa, nie powinni ich ukrywać, ani się ich wypierać :) Gdyby ich otoczenie zaczeło z nich drwić, że są zboczonymi debilami, którzy nawet w temacie o Ogniem i mieczem muszą napisać o "majteczkach noszonych przez pare dni" i nie mieliby życia w swoim środowisku, to może by się opamiętali i dyskusje w internecie miałyby wyższy poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie głupot na forum nie jest niebezpieczne jak jazda samochodem po alkoholu czy narkotykach,niech te ryje pokażą i podadzą nazwiska:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy sami prowokują innych do głupich zachowań.Zakładają stale tematy,żeby sobie poprawić samoocenę,a innych zeszmacić,wyzwać od kretynów i debili jak autorka.Nie oczekuj od innych tego ,czego ci brakuje.Ciekawe czy chociaż potrafisz udzielić pierwszej pomocy.Zajmujecie się hejceniem i bzdurami,a jak ktoś nagle zasłabnie to panika i czekanie na karetkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×