Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćxxxx

szukam kobiety na długi weekend

Polecane posty

Gość gośćona27
Zaproponowałam ci wcześniej przejście na maila ale nie odniosłeś siebie do tego wcale:D weszłam z ciekawości czy rzeczywiście ty będziesz:) ja niedługo jadę na wieś a forum w telefonie mi wolno chodzi dlatego nie zaglądam raczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
Wiesz nie rozdaję wszystkim mojego meila a lewego nie mam zamiaru otwierać Chcę Ciebie lepiej poznać i moze wtedy znajdziemy jakis lepszy kontakt nia meil a daleko na tą wies jedziesz? Wakacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Nie wierzę w to co czytam...znalazł się mężczyzna jeszcze ostrożniejszy ode mnie:D nie ma sprawy. Na wieś ok 40km. Tam się wychowałam a jadę na truskawki przede wszystkim:) niestety u mnie w pacy mam problem z urlopem w lato, jutro do pracy normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
A ja zamiast dziś gdzieś iścć z jakąś kobietą gdzieś to siedze w domu bo chetnych brak :) Co za czasy:) Moze masz jakąś kolezankę bardziej otwartą od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Myślisz że to kwestia otwartości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
O i znowu jakiś zazdrosny Pan rada sie przyplątał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Taka już rola Zimnego drania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
Sama tak napisałaś że nie jesteś otwarta na tego typu znajomości ze względów osobistych które już znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Napisałam ale nie chodzi tylko o znajomości internetowe, ale ogólnie:) Zimny drań...seksu poza związkami nie uprawiam, a narazie to nie mam od kogo tego skoku w bok zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
To nie wcinaj sie w rozmowę jesli nie potrafisz zrozumieć o co chodzi Chyba pomyliłeś fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
8.48 to tyczyło sie zimnego drania czy zimnego cwaniaczka :) No ale to chyba to samo w jego przypadku Szukaj na forach erotycznych kandydatek a moze kandydat Ci sie tarafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Że ja jeszcze się nie wyszalałam?:D już tego nie pragnę. A ty autorze dlugi weekend masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
Kto jest nie wychowany i proponuje seks kobiecie nie znając ja wcale i jeszcze na forum??? No ale moze sie mylę wiec niech tak zostanie Jestem nie wychowany juz nie bede sie wcinał w Twoją rozmowę z 27 Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Ej:) luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona81
Taki ładny dzień a tu widzę jakieś scysje :) Witam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałem pytanie a nie czy ma ochotę się ze mną pieprzyc więc nie widzę w moim pytaniu propozycji seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
Tak 27 mam i dlatego chciałem gdzieś wyjśc w miłym towarzystwie Nigdy nie starałem sioe o to w taki sposób Wydawało mi sie ze to bedzie prostsze i ze znajdę kandydatkę no ale sie myliłem No cóż człowiek uczy sie na błędach całe życie wiec chyba wyjdę gdzieś sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Hej ona81:) poranek nieporozumień:) autorze, pewnie że wyjdź....może poznasz kogoś....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
czy zimny drań to Ona 81 Nic nie rozumiem z tego noa ale to prawa forum:) Ja tutaj nie śmigam na co dzień więc jestem zielony z takich zagrywek:) 27 udanych zbiorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Nie, to nie jest ta sama osoba zdecydowanie:D mi też było ciężko na początku tu się wbić. Jakich zbiorów:) ja idę w krzaczki, najem się wracam z pełnym brzuchem, nie łubianką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
A ty Zimny nie prowokuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
Nie fora to chyba nie dla mnie więc powodzenia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×