Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak duża jest wasza wiedza historyczna?

Polecane posty

Moja całkiem niezła, interesują mnie najbardziej dzieje spoleczne, to jak zyli ludzie, jak myśleli, jakie państwa istniały kiedyś i jak wyglądała w nich organizacja i życie społeczeństwa, ludzi, obyczaje, to jak sie ubierali, jakie były przedmioty codziennego użytku itp :) i w sumie nie rozumiem, jak historia może być dla kogoś nieciekawa :P nie interesuje was, jak to wszystko się zaczeło, jakie było kiedyś, jak ewoluowało do dzisiejszego stanu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizałbym Ci łiłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia jest pasjonujaca,ale dopiero jak się człowiek sam nią interesuje bo niestety to co nam i naszym dzieciom serwują w szkołach to niezainteresuje nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu lubisz anal?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia jest ciekawa,chwalenie się swoją wiedzą na takim forum prowokuje tylko zboków,chcesz tego to pisz dalej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
Zgadzam się z Autorką tematu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skromnie z tą historią ale okres 2 wojny światowej jest dla mnie interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tak ogólnie by rozmawiać o historii, to ubolewam nad tym, że bardzo ciekawy kanał o I Wojnie Światowej, upadł przez małe zainteresowanie i niską liczbę wyświetleń.:( https://www.youtube.com/channel/UC-YWEtkmWjsQcOkcPOaSRAg Mam nadzieję, że ruda wypowie się na temat tej ciekawej inicjatywy, która została zaprzepaszczona przez to, że ludzie wolą jakieś bzdety oglądać, od ciekawego kanału historycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia jest już bez znaczenia. Dzisiaj liczy się przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jeszcze dodać, że w przyszłości nie ma miejsca dla metalu, wymarłego tłuczenia w garnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na prawde jest ci potrzebna do szczęścia moja wypowiedź? :P" Najbardziej zależało mi na tym, żebyś zobaczyła kanał, bo na prawdę ciekwy "No smutno, że kanał upadł, pierwszy raz o nim słyszę, ale smutno :(" Oj tak. Zwłaszcza, że inicjatywa opowiadania o wydarzeniach, w setną ich setną rocznicę już nigdy się nie powtórzy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×