Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy istnieją psy, które nie śmierdzą?

Polecane posty

Gość gość
sama niedlugo bedziesz stara a czas leci uwierz mi brzydka locho ktora ma tylko awatar tski zeby inni odpisywali. jaka z***bizta laska teraz siedzi na kafeterii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede stara bo jesli nie znajde do wtorku sponsora to koncze z tym zyciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez kitu a te lyse koty to juz sogole porazka znajoma z lotniska ma takie dwa w domu i jak przycjodzi do pracy to uwierzcie mi ze nimi smierdzi....na poczatku myslalem ze ma moze stare ubrania albo jakis bezdomny stal obok niej ale te ubrania sa przezarte kupa kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyobrazacie sobie psa ktory biega po tych osiedlowych trawnikach gdzie co 2m kupa psia i siuski a potem wraca do domu, lazi po dywanach albo co gorsza wskoczy na kanape ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale brzydka jestes :-) jestes jak ta kupa kota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem brzydka :) akurat moj typ urody podoba sie wiekszosci facetow, jestem bardzo kobieca :) ale niekazdy moze mnie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo tak niunia co daje lizac sobie morde psu ktory najpierw lizal sobie o***t bo mial srake i mu sie gringle zrobily na siersci wokol oka o jezu rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyobrazacie sobie psa ktory biega po tych osiedlowych trawnikach gdzie co 2m kupa psia i siuski a potem wraca do domu, lazi po dywanach albo co gorsza wskoczy na kanape x nie co 2m tylko co 20cm i śpi w pościeli z właścicielem. albo tą łapą od stolca drapie sie po pysku a potem włąsciciel go tam całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drodze na spacerze pies obwacha wszystkie obsikane duze kamienie, kosze na smieci, nogi lawek i inne przedmioty ktore znajduja sie wzdluz chodnika, pozniej wraca do domu i nikt mu pyszczka nie myje. Kot tez wlazi we wlasne siki w kuwecie ale przynajmniej lazi po swoim, a taki pies lazi po wszystkim ile obcych psow ma jakies robale..pozniej niesie takie larwy do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bokser jest bardzo czysty.Bokser ma specyficzną sierc bo sam włos bez podsierci czyli tego puchu.Bokser to psia arystokracja.Nie ma praktycznie żadnego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bokser jest bardzo czysty.Bokser ma specyficzną sierc bo sam włos bez podsierci czyli tego puchu.Bokser to psia arystokracja.Nie ma praktycznie żadnego zapachu. x miałem 10 lat boksera. uwielbiam tą rase. był kochany i grzeczny. śmierdział jak cap. szczególnie ostatnie 2 lata. łapki śmierdziały mu jak ludzkie stopy nie myte , ale cały nieżle zalatywał.świeć panie nad jego duszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne. Mam drugą suczkę boksie i żadnego zapachu od niej nie ma. Kąpiel co trzy miesiące i spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka tematu. w sumie nie sądziłam, że się tak rozwinie :P pytam, bo sama mam kotkę - zwierzątko pachnące, załatwia swoje sprawy w kuwecie, myta co miesiąc. i wyprowadzam codziennie 3 psy znajomej rasy shih tzu - małe, ale śmierdzące, że o matko boska. myte co dwa tygodnie. cuchną okropnie i tak i muszę codziennie wąchać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie, właśnie zanurzyłam nos w jej futerku na żebrach i w porównaniu z tamtymi psami to ona pachnie jak fiołki. co sprawia, że psy tak strasznie śmierdzą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sprawia, że psy tak strasznie śmierdzą??? xxx Są chore. Te chore psy tak strasznie śmierdzą. Obecnie mamy w Polsce nowe, egzotyczne choróbska, których weterynarze nie potrafią zdiagnozować i stąd multum pozarażanych psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisując na zadane w temacie pytanie - pluszowe ponoć ładnie pachną. Poza tym , cieszę się , że chcesz kupić psa do wąchania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej śmierdzą kobiety puszczalskie ,bo im przestają trzymać zwieracze i popuszczają ze wszystkich otworów,fuj.Jak sobie taka wkładki nie założy albo pampersa to masakra,śmierdzący pies czy kot przy takiej to nie problem.Młode dziunie też walą i w ogóle każdy,kto się nie myje,śmierdzą im tyłki.pachy i ryje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny pies który nie śmierdzi to Wyżeł Węgierski Królewski pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj nie śmierdzi. jest dobrze żywiony, zdrowy i często glaskany więc nie śmierdzi. ale jak pies jest zaniedbany to zawsze będzie śmierdzial. każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie boksery nie maja nieprzyjemnego zapachu - nawet z pyska. Swojego mam już trzeci rok i nawet po intensywnej zabawie i glaskaniu - na dłoniach nie ma żadnego zapachu psa. P.S. Bokser ani razu nie był kąpany- latem sam chętnie wchodzi do wody, nawet słonej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie boksery nie maja nieprzyjemnego zapachu - nawet z pyska. Swojego mam już trzeci rok i nawet po intensywnej zabawie i glaskaniu - na dłoniach nie ma żadnego zapachu psa. P.S. Bokser ani razu nie był kąpany- latem sam chętnie wchodzi do wody, nawet słonej . xx Mam dokladnie te same doswiadczenia z bokserem - nigdy nie kapany, tylko w jeziorze albo w morzu, piekna blyszczaca siersc. Psow nie nalezy kąpac - detergenty, nawet te "psie" pozbawiaja naturalnej flory bakteryjnej, gruczoly wydzielania silniej pracuja, w rezutacie pies smierdzi - b;edne klolo. W dodatku czesciej choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjjj
Kiedyś czytałam że sierść mopsa nie wydziela zapachu, ale oczywiście rasowiec nie w typie rasy to raczej mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chomiki nie śmierdzą tylko troty które nie są regularnie sprzątane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co napisał że mops nie śmierdzi to stal chyba przy nim w masce przeciwgazowej ;) mops wali na kilometr ;) i to sprawdzone info bo znam trzy osoby które mają mopsa i każdy śmierdzi , co do kotów to brytyjskie nie smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koty ŚMIERDZĄ? To nie jest prawdą mam wspaniałą kotkę ma bardzo przyjemny zapach. Więc dla czego tak od nich cuchnie??? Bo nie są sterylizowane i kastrowane! To koci mocz śmierdzi. Płodne kocury znaczą teren moczem. Kastraci tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam,że wyżły węgierskie nie śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam cudna borderke i nie wiem o czym tu mowicie? Moja Beusia wrecz pachnie. Mowie powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×