Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćWroclaw

Jak rozgryzc i wyczuc ta dziewczyne

Polecane posty

Gość gośćWroclaw

Podoba mi sie i mam wrazenie, ze ja jej tez. Pracujemy razem, usmiecha sie do mnie, kiedy obok siebie przechodzimy, czasem patrzy sie dlugo rowniez po tym, jak nasz wzrok sie spotka. Wiem, ze ma chlopaka, z ktorym mieszka. Jak mam to rozumiec? Jak wyczuc, czy jest ona dalej zainteresowana swoim chlopakiem? Nie chcialbym rozbijac sensownego zwiazku. Jednoczesnie pytanie o wspolne wyjscie na kawe moze krotko skwitowac - przeciez mowilam, ze mam chlopaka. A pracowac bedziemy dalej wspolnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma faceta ... a to ze sie umiecha moze swiadczyc o tym ze jest zadowolona ... nie ma co tu wiecej rozkminiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie ma faceta... Może juz sie rozeszli nigdy nie wiadomo. Na kawę możesz zaprosić to nic zobowiązujące, a przeciez z kolegami czy koleżankami chodzi sie na kawę...sprubuj przeciez nie wyznajesz jej miłości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWRC
Właśnie raczej się nie rozstali. Jedyna szansa, to że nie jest to jakiś poważny związek i bierze pod uwagę odejście. Ale czy wtedy taka dziewczyna jest warta zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś jeszcze pomoże w rozkminkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmezczyzna
nie ma co tutaj rozkminiac :), kobiety lubia byc adorowane czy miec swiadomosc, ze podobaja sie komus... nie ma co tracic czasu jak jest zajeta. poza tym, wedlug mnie takie co tak w trakcie przechodza z jednej reki do drugiej nie sa godne uwagi, zawsze moze sie znalezc kolejny facet, ktory sie jeszcze bardziej jej spodoba i zostawi nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kij jej w grzbiet może i macie rację...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma sporo adoratorów wokół siebie może kiedy przestanę jej okazywać zainteresowanie sytuacja się rozwinie na moją korzyść... co o tym myślicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest po prostu serdeczną osobą i Cię lubi po koleżeńsku? Możesz spróbować bliżej ją poznać, ale niekoniecznie jako potencjalną partnerkę, tylko koleżankę. Też się uśmiecham do ludzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie tylko o uśmiech chodzi - chodzi o to spojrzenie... Wydaje mi się, że znaczy ono więcej, ale może faktycznie się mylę i przyjmę taktykę olewczo-wyczekującą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże drogi, chyba przestanę uśmiechać się do ludzi, a tym bardziej do facetów. Czy ty jesteś normalny? nikt się do ciebie nie uśmiechał nigdy? W szafie dzieciństwo spędziłeś? Gdybym o każdej osobie która sie do mnie usmiechania myślała że chce czegoś ode mnie, ba zastanawiała się czy rozbić zwize- bo przecież ten uśmiech! to chodziłabym chyb a z każdym! opanuj się..no litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i tu tez popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmezczyzna dziś zgadza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytajcie ze zrozumieniem dla mnie wsyztko wskazuje, ze sie jej podobasz ja nie patrze sie na chlopakow, a nawey jesli mi sie ktorys podoba, to spuszczam wzrok, kiedy sie na mnie spojrzy, a skoro piszesz, ze ona mimo wszystko dalej sie patrzy z usmiechem - ja bym probowala... uwazaj tylko czy nie jest to dziewczyna, ktora lubi sie bawic chlopakami - kiedy sie w niej zauroczysz, ona cie zleje... tak dla swojego bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A.co jeżeli facet jest w związku i tak się zachowuje? Ponad rok nie daje mi spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak konkretnie się zachowuje? a Ty jesteś w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"uwazaj tylko czy nie jest to dziewczyna, ktora lubi sie bawic chlopakami - kiedy sie w niej zauroczysz, ona cie zleje... tak dla swojego bezpieczenstwa" .... to tzw gra " odchaczony, zaliczony"tylko kobiety robią tak a propo uczuc (psity nie daja ze tak okropnie napiszę) a faceci a propo fiutka i "odchadzonej, zaliczonej (uczuć brak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ktoś nie pije kawy? :) tak jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłem, że poczekam na rozwój sytuacji udając obojętnego, oczywiście nie będę jej unikał, ale nie będę też szczególnie się przymilał:P Jeśli to ta gierka w odhaczonego, to nie dam jej satysfakcji, a jeśli coś więcej, to może da w jakiś sposób do zrozumienia, że na obecnym facecie nie szczególnie jej zależy. Może to dobra taktyka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To umów sie na cos do jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu? konstruktywna krytyka wskazana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Jestes facetem zorganizuj spotkanie ( jakis pretekst chyba znajdziesz widzac ze pracujecie razem ) moze a nawet powinno sie ono odbyc z udzialem innych osob ( wasi koledzy kolezanki) wtedy zobaczysz jak kim poplynie...najgorsze co moze byc to obojetnosc powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22 04 nie jestem w związku . On jest w związku i zachowuje się tak jak dziewczyna autora. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak dla męzczyzn taki i dla kobiet frustrujace jest gdy nie mogą zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×