Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet napisał, że nie możemy się teraz spotykać

Polecane posty

Gość gość

pytam o choy mu chodzi, czemu nie?! to odpisał, że spotkanie w najbliższym czasie nie będzie najlepszym pomysłem, powinniśmy z niego zrezygnować, bo nie będzie z tego nic dobrego. zasypałam go lawiną pytań: czemu, o co chodzi, dlaczego, co ma na myśli pisząc coś dobrego?!?!?! nie odpisuje. byliśmy parą, on zerwał, utrzymywaliśmy kontakt - bardzo dobry zresztą, taki przyjacielsko-koleżeński, czasem się spotykaliśmy, pożartowaliśmy i każdy szedł w swoją strone. ja nie spotykam sie z żadnym facetem, a on zadeklarował, że jak ktoś wpadnie mu w oko to od razu da mi znać. błagam, pomocy!!! faceci - o co może mu chodzić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za długie 💤 nie chce mi się czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwaliście, on napisał żeby się więcej nie spotykać, a ty milion pytań i pierdzielenia. Nie rozumiesz słowa NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilya1881
Też bym się nie chciał z takim natrętem spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zasypałam go lawiną pytań: czemu, o co chodzi, dlaczego, co ma na myśli pisząc coś dobrego?!?!?! nie odpisuje." dziewczyno, nie masz chyba godności, chocby nie wiem jak Cie skrecało nie pros faceta o miłosc bo to bedzie odwrotny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak uwierz ,że tylko go do siebie zniechecasz im bardziej napierasz tym on niechetniej do Ciebie znudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Ciebie WROCI - miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×