Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanie zabawki dla dzieci sklep internetowy

Polecane posty

Gość gość

Tanie zabawki dla dzieci w sklepie www.jlbaltic.istore.pl Jak oceniacie sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zamawiałem trochę rzeczy typowo ogrodniczych w internecie przez portal www.natargu.pl. Mają duży wybór donic w różnych wielkościach i kolorach. Do tego konewki, narzędzia, jest z czego wybierać. Sklep fajnie prowadzony, można liczyć na szybką dostawę kurierem. Towar porządnie zapakowany, nic podczas dostawy nie ucierpiało, a bałam się trochę o te donice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tyle zabawki,ale buty dobrej jakości w niższej cenie dla swojego dziecka znajdziecie na Buty-Dla-Dzieci.com.pl mam do nich duze zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi poleciłabym sklep z artykułami dla dzieci Pakso (http://www.pakso.com.pl/) posiadają nie tylko ubranka i zabawki ale sklep również działa jako komis więc jeśli potrzebujemy czegoś używanego albo chcemy coś oddać to bez problemu sklep przyjmuje wszelkiego rodzaju zabawki/ urządzenia itp. To sklepik zarówno stacjonarny jak i internetowy dlatego serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seerr
A sprawdzałaś tutaj www.CuddlyZOO.pl. To fajny sklep i internetowy z asortymentem dziecięcym, w którym znajdziesz dobre gatunkowo kocyki dla dzieci, poduszki, pościel i śpiworki. Mają przystępne ceny i często oferują promocje. Ja często korzystam z oferty sklepu i kupuje niemalże wszystko czego potrzebują moje dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mowa o dobrym sklepie z zabawkami,artykułami dla dzieci,to koniecznie zobacz na CacuszkaMaluszka.pl mają szeroki wybór i rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaoli212
fajne rzeczy dla dzieci możecie znaleźć tutaj: http://odkupuj.pl/ ja kupiłam córce fajne zabawki na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkasollo
Zakupy przez internet to dużo wygodniejsza sprawa. Ja sama dla córki teraz zamawiałam puzzle z krainy lodu z bajko-landia.pl. Podobne widziałam u mnie w sklepie z zabawkami i 20 zl drozsze byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena35
Ja kupiłam na mikołajki zabawki dla dzieci stąd http://mabit-ksiazki.pl/?zabawki,65 sporo fajnych puzzli też mają :) generalnie jak chce ktoś kupić jakieś niedrogie i dobre zabawki to polecam z ksiągarni mabit, oprócz dobrych książek mają też dobre zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meldi
Najlepiej porównywać ceny w różnych sklepach, ale komu by się chciało przeszukiwać wszystkie strony? Znalazłam ciekawą porównywarkę cen, gdzie mają dużo różnych ofert i można wybrać najlepszą. http://www.cozacena.pl/zabawki ma ogromny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam serwis dladzieckataniej.pl, z aktualnymi wyprzedażami i promocjami dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anasia28
Też bardzo chwalę sobie zabawki z księgarni mabit, tutaj mają pokaźny wybór http://mabit-ksiazki.pl/?zabawki,65 tanie i naprawdę dobre zabawki :) można sprawić dziecku niedrogo świetny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy akurat na zabawkach należy oszczędzać. W końcu używa tego dziecko i lepiej żeby nie zrobiło sobie krzywdy wadliwym produktem. Moim zdaniem warto kupić coś lepszego np. http://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalki/lalki-z-bajek/mowiaca-dora-i-smartfonik taką lalkę, gdzie wiem, że ona jest porządnie wykonana i mogę ją bez obaw dać dziecku do zabawy niż coś co może rozwalić się dziecku w rękach i spowodować jakieś uszkodzenie ciała. A przyoszczędzę na czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy o jakie zabawki dokładnie chodzi ale wszelakie misie szumisie itp wole kupować stacjonarnie bo wiem, że działają. Natomiast jeśli chodzi o gry dla dzieci to polecam http://www.rubico.pl/ , gdzie ceny są bardzo dobre a w ofercie znajdzie się wiele pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakana
Ostatnio kupowałam zabawki na more4kids.pl z opcją darmowego odbioru w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×