Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

to byłem nad morzem,ale tej co wie kto nie spotkałem:)jak fantazjować będe o Tobie w roli głównej to polegniemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak? :) Wiecej szalenstwa, Jacek, nie planuj sobie fantazji... Fantazje najlepiej sie wymysla we dwoje, czasem, az dziwne, co moze do glowy przyjsc. Badz bardziej spontaniczny, zaszalej z marzeniami ,a reszty nie zmieniaj:) Zostan soba, tylko szczesliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie planuje nawet co zjen a ty mi o wakacjach piszesz bo je masz i faceta,który ci orgazmy rozdaje....Jak bede miał kobiete na stałe to tu mnie nie bedzie a role grać będe z nią a nie z tobą tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, nie chcialam Cie zdenerwowac. Przeciez to nie moja wina, ze nie masz Tej Jedynej. Ja Ci zycze szczescia, nie klamie o sobie, ale cos Ci, widze, nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie o nic nie posądzam,baw sie tak jak lubisz i nie przepraszaj bo tego nie Cierpie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem uczciwa wobec Ciebie i zyje dobrze. Ja i On, rozdzielamy zycie od fantazji, bawimi sie nimi, nie uwazamy za zdrade. Z Toba pisze, bo naprawde Cie lubie, On wie. Gdybym opowiedziala o Tobie dokladniej, zaraz dolozylby do tego jakas dziewczyne, Francuske zapewne i dalej razem bawilibysmy sie w fantazjowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francuzki nie chce:)ale on też mnie nie interesuje,zwłaszcza w łózku lecz nad Tobą bym sie pochylił....dobrze,że macie zdrowe relacje i zaufanie to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mowi o lozku, na biwak pojedziemy:) a dziewczyna bedzie super laska, bo inne nie sa zapraszane:) sprawiedliwosc musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma rogala...i mleka tez nie ma, wszystko przez moja czerwona sukienke! Frida tez bedzie glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida radzi sobie sama,ale rogala z nadzieniem podam jej do samych ust jak tylko zapragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida radzi sobie sama,ale rogala z nadzieniem podam jej do samych ust jak tylko zapragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile miesięcznie wydajecie na internet? A gdyby tak zupełnie nic nie płacić? Świetna opcja co? Oferta limitowana więc spieszcie się ludziska!! ZAMÓW : http://news-pl.ml/WAvd4 Korzystam już kilka dni i spisuję się świetnie! Internet dostępny dla sieci: Plus, T-Mobile, Orange oraz Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×